Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift MZ '08-val...

Szerval293 kérdése:

Suzuki Swift MZ '08-val Zakladi Metalow lakókocst húzni nyögés mentesen érdemes?

Figyelt kérdés
Adott egy 2008-as Suzuki Swift MZ 1328 cm3,68 KW,980kg saját tömeg,1485 kg együttes tömeg. Van rajta pár hónapja vonóhorog. Fékezetlen vontatás 400kg, ráfutófékes 1000kg. Szeretnék egy Zakladi Metalow mini lakókocsit venni vagy egy ’teardrop camper’ mini lakót. Ezek nagyjából 200kg és 500 kg között mozognak. Hivatalosan húzhat ilyet. Valaki húzott ilyen méretű lakókocsit ilyen típusú autóval, mik a tapasztalatok? Ezek csak számok vagy tényleg képes elhúzni köhögés mentesen? Simán megy, vagy ne erőltessem? Nem mennék külföldre vele hegyekbe, csak országon belül. Itt egy Mátra emelkedő gondot okoz? Nagyon kínoznám a kocsit? Régen elméletileg kispolskik húzták a Metalowokat, tehát működnie kellene, de kíváncsi vagyok a tapasztalatokra!

2020. ápr. 2. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán elhúzza, de azért egy húzósabb emelkedő vagy erős szembe szél már meg tudja fogni.
2020. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Nézd, ha ez a bogár elhúzza... Az is elfogja.

[link]

2020. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos elbirja, csak egy kicsit más vezetés kell mint szólóban.
2020. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

évekig építkeztem, és ebben nagy segítség volt az ezres automata szwiftem. sík úton ment, mint a vihar, a ráfutófékes utánfutó tette a dolgát. hegyre fel már óvatosan kellett pakolni, de L-ben mindenhová felment.


az autót nem lehet kínozni, csak tönkretenni. nekem nem sikerült. azért van a családnak suzukija.

2020. ápr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Biztatónak tűnik!
2020. ápr. 2. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!