Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális, hogy ennyivel...

Normális, hogy ennyivel alacsonyabb a vízszintem? Bővebben lent…

Figyelt kérdés

Ma hajnalban indultam munkába(-7fok volt) 140 km utaztam pályán,napközben(12 fok volt kb,de én inkább kevesebbnek éreztem) kicsit,de láthatóan alacsonyabb volt a vízszintem,mint szokott lenni.Az autó garázsban áll,ahol azért melegebb van valamivel,mint kint. Nyílván nem fűtött,de felölről kapja a meleget,és érzem is ha belépek a hőkülömbséget.3 napja ellenőriztük a a hengerfejet egy ehhez hasonló készülékkel:


[link]


Annál a készüléknél viszont nem egy folyadék színe változott,hanem,csak buborékolnia kellett volna,de nem volt benne buborék. Folyást nem látok sehol,pedig amennyire lehet bontás nélkül alaposan átnéztem. Fehér füst sehol. Tippek? Számítsak nagy bajra,vagy csak a hideg miatt van meghülyülve? Illetve ha a hőmérséglet miatt akkor általánosságban mekkora ingadozás a megengedett?



#jhkjhkjkjk
2020. ápr. 2. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy dolog biztos nagyon, az hogy nem lehet érteni amit akarsz.
2020. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lényeg hogy ma kint állt az autó. Hajnalban -7 fok volt napközben elvileg 12 , amit én hidegebbnek éreztem. :) A kocsi a bevizsgálás alapján nem hengerfejes, fehérfüstje nincs , vizet nem ereszti. Minek tudható be a mégis alacsonyabb vízszint szerintetek?
2020. ápr. 2. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Most fogy a víz belőle vagy nem fogy? Az alacsonyabb vízszint nem releváns.
2020. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Alacsonyabb, de elvileg minden meghibásodás , ami miatt fogyhatna kilőve. Ezért nem tudom en sem, hogy mi van... Arra tudok tippelni, hogy -7 fokban közlekedtem vele, napközben alig volt 10 fok fölött, meg a szél is fújt. Így a hideg miatt lehet alacsonyabb a vízszint. De ez csak az én véleményem....
2020. ápr. 2. 22:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Te hogy mit érzel hidegebbnek, kit érdekel!!!

A szelet minek érezted akkor??

2020. ápr. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rémeket látsz! Majd akkor kezdj el aggódni, ha rendszeresen utána kell tölteni.
2020. ápr. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!