Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amerikában gyártott autóval...

Amerikában gyártott autóval mi a helyzet ha még nincs kész de járvány előtt lett rendelve?

Figyelt kérdés
Ne fikázzon le senki mert anélkül is elég bajom van sajnos. November vagy december környékén lett rendelve egy autó amit Amerikában gyártanak és akkor volt fél év kb mire kész. Volvo ról van szó. Olvastam a netet de így sem tudom akinek meg tudnia kéne nem írt vissza. Fogalmam sincs, hogy mi lesz és elég szomorú vagyok mert a rendeléskor boldog voltam! De azóta járvány lett és enélkül is sok a bajom. A hírekben nem találtam meg de lehet, hogy én kerestem rosszul. Még egy kérdésem lenne ide vonatkozóan, a céges lízingelt autók meg a magánszemélyek által vett kocsik ebből a szempontból ugyanolyanok?

2020. ápr. 2. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Na akkor ne vedd fikázásnak, de mi lenne ha kérdés helyett mondjuk a kereskedésnek írnál ahol rendelted, vagy esetleg felhívnád őket...
2020. ápr. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

s60 lesz? Nagyon szép autó.

Ne aggódj, meg fogod kapni az autót, max 1-3 hónap késéssel.

2020. ápr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tényleg miért nem a kereskedést kérdezed meg.

De cégesként is meg magán emberként is olyan autót kapsz amilyet rendelsz.

2020. ápr. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aki meg lett kérdezve ő nem válaszolt még.
2020. ápr. 3. 15:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen péntek délután leszarja mi van, fel kellett volna hívni. Nem tudom fejből az a gyár megy-e még. De max 1 hete állhatott le, ha egyáltalán leállt. Szóval az autód jó eséllyel már hajón van Európa felé
2020. ápr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem semmi, hogy csütörtök éjfélkor milyen kérdéseket bírnak kitalálni! :D
2020. ápr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Senki nem tudja, mivel a helyzet napról napra változik, és nem épp jó irányba.

Nem fikázlak le, de Amerikában épp egy (minimum) több százezer életet követelő tömegkatasztrófát próbálnak elhárítani, és ehhez bizony kell a gyártókapacitás, meg az is, hogy aki nem létfontosságú munkát végez, az otthon maradjon. Az autódat lehet, épp most kalapálják át lélegeztetőgépnek.

2020. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti ez valós probléma nekem. Amúgy már rég megkapta az emailt de nem válaszolt rá. Tudom, hogy van ennél nagyobb baj is de nekem ez fontos, jó lenne tudni mi lesz. Én ha valaki aki ért hozzá válaszolt volna akkor nem teszem fel ezt a kérdést. Mármint ha a márkakereskedős srác válaszolt volna. Nekem fontos a kocsi ha 1-2 hónap késéssel jön meg az még oké de ha nem?
2020. ápr. 3. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!