Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi TT. Érdemes venni? 🤔

Audi TT. Érdemes venni? 🤔

Figyelt kérdés

A 2000-es évek elején gyártott TT-k 1-1.5 millió forintért elérhetők. Nem remélek nagy csodát ennyi pénzért, de érdekel milyen az együttélés egy ilyen autóval. Nyilván hétvégi autó lenne, csak hobbi célra...

Vagy, esetleg ha nem ez, akkor mi?



2020. ápr. 3. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Faterom kollégájának ilyenje van. Elmondása szerint 70000 forint az éves teljesítményadó. Te neked kell eldönteni, hogy ez és a többi költség ellenére is megéri neked egy ilyen kocsi fenntartása. Ha van rá pénzed, akkor igen, mert egy ilyen autóval tényleg nagy élmény lehet egy dobogókői út például.
2020. ápr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ültél már benne egyáltalán?


Ha 170 cm vagy és 80 kg, akkor talán érdemes...


Én 180 cm és 90 kg vagyok, egyszer ültem benne de alig vártam hogy kiszálljak... iszonyat kényelmetlen!


Ennél még a Mazda MX5 is sokkal jobb, jaa és olcsóbb is!

2020. ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
MX5 nekem túl alacsony. TT-t még nem próbáltam, ezért is kérdezősködök...
2020. ápr. 3. 14:44
 4/11 anonim ***** válasza:

Hobbi autónál nem értelmezhető az érdemes-e venni kérdés.

Hobbi autót olyat vesz az ember, ami tetszik és megengedheti magának

2020. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4/4


Dehogynem. A kérdés értelme: ad örömöt, vagy csak szívás van vele. Mert ha az utóbbi, akkor az nem az én hobbim :)

Akkor veteránt vennék.

2020. ápr. 3. 17:40
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért az elég erős lenne, ha egy normális állapotú TT csak szíves lenne...

De ha neked egy TT ilyen szempontból para, akkor a veteránozást felejtsd el.


Elég lenne csak a népítéletet elolvasni. A TT ugyanaz a technika, mint a többi hasonkorú VAG autó. Ha jó az alap, akkor viszonylag problémamentes autó.

2020. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezeknek már felfelé megy az áruk, lassan van 20 éves darab is. Mikor elérik a 30 évet, rendes oldtimerek lesznek, főleg hogy az Audi eldöntötte már, hogy elkaszálja a TT-t. Sajnálják az emberek. Amúgy nagyon jó autó, Golf 4es alap, nagyon jó körítéssel. 192 cm-el nagyon kényelmesen elfértem Mk1es TT-ben.
2020. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

# 6/7


Olvastam népitéletet, de azok jellemzően az első 80-100ezer kilométerről szólnak. Engem meg az érdekelt, hogy milyen az együtt élés egy ilyen autóval 200+km és 20 év után.

2020. ápr. 4. 08:30
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

7 vagyok

Németországban van egy nagyon kedves barátom, 67 éves. Neki van egy cabrio Mk1-es TT-je, talán 2014-ben vette, ha nem tévedek, azóta megvan. Tavaly voltam nála és csaptunk egy kört vele, olyan mint az új a gép, szinte semmit nem költ rá, csak kötelező karbantartás. 1.8 turbó amúgy, és valami 250 ezer km volt benne már a tavaly, bár télen már nem használja ő sem.

2020. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
Öreg romok ezek már és még vagánynak sőt kényelmesnek sem mondhatóak... kicsik nagyon csajoddal ketten nem fértek el...Egyszer belekényszerültem...kollégámnak van...Nekem az Audi az minimum A6-nál kezdődik nagy tágas kényemes, dinamikus, felszerelt... ez a tt összevissza rezeg egylatalan nem olyna jó vezetni mint egy a6-ot lehet megszokas kerdes ez mar vga ynem tudom többszáz km et vezettem le vele visszavagytam az A6-omba :D Én is fiatal vagyok (és amúgy merci párti) de volt egy A6-om én szerettem..A6-ot vegyel ;)
2020. ápr. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!