Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért jár a főnököm suzukival?

Miért jár a főnököm suzukival?

Figyelt kérdés
Főnök, falusi boltban sokat utazik, de egy suzukija van egyaltalan nen illik hozza havi 500-at keres meg meg csurran cseppen neki miért nem vesz BMW-t? Auto full extra ulesfutessel minden 2006 os suzijs van én szegyellnem

2020. ápr. 3. 17:45
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
77%
Mi a frász közöd van hozzá? Feljelenteni nem akarod?
2020. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
84%

Nem akar feltűnő lenni.

Másba fekteti a pénzét.

Keveset veszít az értékéből, nem drága az alkatrész se hozzá.


Na jó, hagyok még tippeket másoknak is :P

2020. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

1 hű, de vicces vagy..ja nem...üzletvezetőt sose lattam meg suzukival...az üzletvezető hekyettesnek is mercije van...jó főnök de futna rá neki én ennyit keresnek nagy BMW -t vennék xd


2 köszi igen ez igaz 😉

2020. ápr. 3. 17:48
 4/43 anonim ***** válasza:
94%
Egy suzuki dupla annyi ideig müködik rendesen, mint egy Mercedes vagy BMW, sokkal kevesebbe kerül, kevesebbet fogyaszt, rossz utakon is elmegy és épeszü ember nem iylenre szórja el a pénzét!
2020. ápr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
52%

Az én főnököm is ilyen. Főosztályvezető. Nem keres keveset. Most egy 2018-as Vitarája van, előtte egy 2006-os Swiftje volt.

Kicsit fura nekem is, hogy egyszerű beosztottként drágább autóval állok be mellé a céges parkolóba. De engem sosem érdekelt, az ő dolga, hogy milyen autót vesz. Lehet hogy pont nem érdeklik az autók, csak egy egyszerű nem túlbonyolított "közlekedőedény" kell neki.

2020. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
76%
Én se vennék prémium autót, pedig mérnökként valószínűleg jól fogok keresni. Van egy 16 éves Toyotám, az bőven jó lesz a következő 10-15 évre. Ismerek olyan ügyvédet is, aki szakadt biciklivel jár, értelmes ember nem költi el felesleges dolgokra a pénzét, és egy gazdag ember éppen azért az, mert nem lehet róla ránézésre megmondani.
2020. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 Koplárovics Béci ***** válasza:
73%
Valószínűleg azért keres ő 500-at te pedig 50-et, mert nem érted, hogy ez miért jó neki...
2020. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Jó, ez mondjuk igaz de eléggé fiatal 30 sincs meg :D és kicsit fura de ez igaz :D
2020. ápr. 3. 17:56
 9/43 anonim ***** válasza:
70%

Van egy haverom. Kocsmája van. Egész jól megy neki. Egy régi swiftel közlekedik a nap nagyrészében és van egy új x3? Talán. Valami ilyesmi kis suv bmw.

neki bent áll a garázsban. Kérdeztem tőle hogy miért nem azzal megy. Ő azt mondta hogy egyrészt ilyen hétvégi autónak tartja. Másrészt pedig rekeszekkel, hordókkal meg egyéb szarokkal inkább b@ssza össze a swiftnek a csomagtartóját. Kevesebbet is eszik. És igénytelenebb, olcsóbb fenntartani.

2020. ápr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
51%

Egyrészt honnan tudod a bérét.

Másrészt mehet sok másra a pénz. Család, gyerek, betegség, nagyobb dologra spórol, drog, k/rvák, pia stb. A lehetőségek száma végtelen.

2020. ápr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!