Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek összeségében...

Szerintetek összeségében melyik a világ legjobb autómárkája?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik márka a legjobb? Persze tudom hogy mindenkinek más az ízlése. Mi a véleményetek?

2020. ápr. 4. 00:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Hát ez kicsit olyan, mint a melyik a világ legjobb étele. Sokféle szempont létezik és ezeknél bizonyos szempontok ütik egymást. De ha nagyon válaszolnom kell talán azt mondanám Porsche.
2020. ápr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Nekem egy Jaguar XF-em van. Életem legjobb kocsija, annyira finom, élvezetes vezetni, a belseje fehér bőr, a színe éjfekete, kombi, sokan megnézik, pedig itt (Anglia) nem ritka jószág. Volt már mindenem, de ez magasan vezeti a listát. Tele olyan extrákkal és trükkökkel, amit más nem nagyon tud, vagy nem láttam még. Megy mint az állat (200 LE), de úgy fekszi az utat, mintha lerobbantani sem lehetne onnan. Meridián HIFI 17 hangszóróval, 8 sebességes automata váltó, németországi autópályán amikor mentünk vele haza, 200-nál is mintha 60-nal mennél olyan stabil. És mivel dízel, elvan 6.5L átlagfogyival. Mi kellene még?
2020. ápr. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Akiknek számít a pénz, ott a Mazda/Honda élvezhető kategóriát nyújt(függően attól hogy kinek milyen autó kell, sportos erős vagy családi)

Ezekkel nem lehet mellé kúrni.

Nálam az minősül jól összerakott autónak, ami némi módosítás mellett is vígan elszaladgál, és nem kell 3 havonta párszor ránézetni mondjuk.


Akinél nem számít a pénz annak meg úgyis másodlagos a fenntarthatóság, a lakóhelyemtől alig 2km-re egy független szervizben javításra vár egy Mustang, egy Ferrari, ugyanakkor Lamborghini is.

2020. ápr. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Miben a legjobb? megbizhatosagban? luxusban?


Szerintem a Toyota nagyon jo autokat gyart.

Viszont ha jol tudom nincs teljesen elektromos autojuk.

Tesla nagyon innovativ, nagyon jo autokat gyart.


Nehez mondani egy markat ami a legjobb...

2020. ápr. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Értelmetlen a kérdés....
2020. ápr. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Mire legjobb?
2020. ápr. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Astra
2020. ápr. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Bentley, Rolls', Maybach.
2020. ápr. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Ilyen nincs.

8. Láttál te már ezek közül olyat amelyik 25 éve megy és nem volt baja és van benne vagy 600000 km?

Minél jobbnak van kikiáltva, annál kevesebbet használják , marha drágán.

2020. ápr. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs már ilyen.
2020. ápr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!