Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A motoros védőruhák, dzsekik...

A motoros védőruhák, dzsekik szerintetek minden motorhoz passzolnak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy persze a védelem a fontos, de láttam neten tök vagány szereléseket, szerintetek ezek nem csak egy bizonyos rétegnek készülnek? Pl. spormotorosnak? Naked bikehoz is illenének?

2020. ápr. 4. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy passzolnak,a Berik sportoverálom nem veszem fel endurozni,quadozni.
2020. ápr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az egyrészes és a kétrészes bőrruhák szabása általában azoknak a motoroknak kedvez ahol előre kell hajolni. Nekem sportmotorom volt ami ugye hasalós jószág, a mostani gépem csupasz gép és ugyanazt a ruhát viselem: jó működik. Chopperen már lehet nem lenne kényelmes.


Egyrészes bőrruhák szerintem valóban azoknak készülnek akik inkább pálya napokra járnak ( nevezhetjük egy bizonyos rétegnek, mert főleg a sportmotorral rendelkezők űznek ilyen tevékenységet )

2020. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dirtboy ***** válasza:

Nekem naked van és sixgear evo bőrruhám,teljesen jól passzol a kettő egymáshoz sőt kell is a bőr ha szeretsz tempózni.

Kényelem és praktikum szempontjából nyilván nem olyan jó mint egy cordura ruha de aszfalton ha elesel a bőr sokkal jobban véd mint a cordura.

Ha esetleg megteheted akkor vegyél tempózni bőr ruhát,túrázni meg jóféle cordurát.

2020. ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!