Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet hangos egy autó?

Mitől lehet hangos egy autó?

Figyelt kérdés

egy bizonyos fordulat után zavaróan hangos lesz az autó pedig alapjáraton semmi hangja nincsen 2.5-3 ezres fordulatnál kb 90-100 as tempónál hangos(nem fülsüketítően) búgás jön előlről de van amikor pedig még 3ezer felett is viszonylag tűrhető

kb úgytudom ezt leírni hogy megállok elindulok és felgyorsulok 10x egymás után 100 körüli tempóra akkor 5x szép normális hangja van 5x pedig hangosan búg ami az utastérben is zavaró mikor hogy valamiért


2020. ápr. 4. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet. Tömitsd el a kipufogót és nézd meg hol fúj ki.

De az is lehet ez a bugás attól van hogy a motor tartó bak fellazult, elszakadt és erősen rezonál a motor és azt átveszi az egész kasztni.

SZóval átkell mindent nézni rajta.

2020. ápr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

és mit mondjak a szerelőnek miket nézzen át leírnád nekem egytől egyig

mert sajna olyan szerelőm van hogy ha nem mondom mit kell megnézni akkor megsem néz semmit :)

2020. ápr. 4. 11:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Keress másik szerelőt.

Nem a téligumit hallod?

2020. ápr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

gondoltam már rá énis de félévvel ezelőtt még nem volt ilyen hangja

mind1 megnézetem a kerékcsapágyakat a kipufogó rendszert meg magát a motort is

2020. ápr. 4. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!