Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes lehet már 4 évszakos...

Érdemes lehet már 4 évszakos gumit vásárolni?

Figyelt kérdés

Anno nézegettem a gumikat és azt mondják a nevesebb márkák már nem rossz 4 évszakos gumikat csinálnak és erre az időjárásra ami itthon az országban van bővel elég.Nos lassan gumi vásárlás lesz és gondolkodtam téli/nyári vagy 4 évszakos mert talán azzal lehetne kicsit spórolni.Páran akik használják mondták elég jók már a mai 4 évszakosak de vagy még nem rég vették vagy leginkább városban kocsikáznak és nagy ritkán mennek el meszebbre szóval nem tudtak konkrét dolgokat mondani hosszabb távokra.Én meg nem igazán városban kocsikázok inkább vegyesen van mikor itthon is muszáj kocsival menni de ha nem akkor séta vagy gyalog ,amúgy vidékre szoktunk menni pár száz kilométerre szóval kinti utakon meg nagyobb városokban mikor merre.Esetleg így is érdemes venni vagy ilyesmi felhasználásra inkább

Amit ajánlottak az a CONTINENTAL - AllSeasonContact meg én találtam még egy nem rosszat Vredestein Quatrac 5



2020. ápr. 4. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó az a Conti is.
2020. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

# 1


Azt tudom csak a keret is xy pénznyi bár lehet abból is akciósan találni.Kérdés ugye most olvasom 4 évszakosra téli gumi szabályok vonatkoznak 4mm nél cserélni kell az abroncsot.Hány milliméter ezeknek a futó felülete vajon?Meg mennyire kophatnak?

2020. ápr. 4. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Én két hete vettem ilyen Contis gumit (konkrétan ilyet: [link] ). Hát az előző Toyo Proxes TR1 gumimhoz képest a tapadása szárazon egy kalap sz@r. Hidegben vagy esőben biztos jobb lenne a Conti, de ilyen 10-15°C-ban nem sok mindent ér szerintem. Már megrendeltem az utódját, amíg megjön addig óvatosan elközlekedek vele, aztán majd felrakom a másik autónkra, mert azzal úgy is csak évi párszor megyünk.
2020. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont akkor lenne értelme, ha keveset mész, főleg városban és azon a pár napon amikor tényleg hó, ónos eső van, akkor tudod nélkülözni az autót. Nálunk pl múlt héten is 20 centis hó volt. Sokan pedig nagy fellengzősen itt is írták, hogy már februárban feltették a nyári gumit. Múlt héten meg nagy csönd volt ezektől az emberektől.
2020. ápr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!