Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt jogosan tehették meg...

Ezt jogosan tehették meg volna velem (autóvásárlás)?

Figyelt kérdés
A következő a helyzet: Vettem egy autót, de mivel kedvezményt akartam rá mert az alap kedvezményt eltörölték, így tesztautó kedvezményt tettek rá. Elsőnek azt mondták, hogy elég így a 20% foglaló. Mivel én eladtam a saját autómat így mondtam, hogy én autónélkül nem maradhatok. Erre mondták, hogy még teszt autóban van addig használhatom nálam lehet az autó. Majd következő nap megint hívnak, hogy csak akkor lehetséges, ha kifizetem az autó teljes árát és fizetem a cascot. Ezt megcsinálhatja egy autókereskedés? Hozzáteszik ők így akármikor elvihetik teszt autónak, úgy hogy én kifizettem a kocsit, cascot fizetem. Nem beszélve arról, hogy én tankolom és az is az én kölcségem. Teszt autó időszak 90 nap... válaszokat köszi.Addig a kereskedés nevén van az autó.

#kereskedés #előleg.
2020. ápr. 6. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell "ügyeskedni", hanem szabályosan venni autót!
2020. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A forgalmiban a kereskedés a tulajdonos.Te csak üzemben tartó.Azt is megteheti,hogy minden nap nyitásra vidd a kocsit és zárásig ők rendelkeznek vele.Sőt a 90 nap lejártáig ki sem hozhatod a telephelyről.Szóval vettél "okosba" egy autót.Nem te vagy az első és utolsó,aki okoskodik és rábszik,mert átbszták.
2020. ápr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezek után inkább visszadnám az autót, vigye akinek kell. Úriember nem emel árat, nem tisztességes amit csinálnak, de meghetetik, tegyék más balekkal. Gondolom papírt nem irtatok arról, hogy mennyi lesz a fizetendő. A jövőben kerüld a kereskedőket.
2020. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!