Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erről az oldalról jó ha...

Erről az oldalról jó ha vásárolok motorozáshoz védőfelszerelést? ( lenne pár kérdésem)

Figyelt kérdés

[link]


Ezeket a protektor inget néztem, szerintetek elég egy ilyen motorozáshoz + rá egy mez ? Illetve mezből hanyas méret kell,hogy alá menjen ? M es a méretem.

Utcai motorozáshoz kellene, oda akkor már protektoros kabát kell ? Vagy elég egy ilyen gerincprotektor és rá valamilyen kabát? Motoroscross csizmát is használhatok utcára ?


2020. ápr. 7. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:

A méret fontos, ezért inkább olyan helyet javaslok, ahol fel is tudod próbálni rendesen, ahol tudnak segíten az eladók a vásárlásnál. Ha csak nyáron és rövid távokat akarsz, városban, akkor jó a protektoring. Viszont hűvösben fázni fogsz, nagy szélben (főút, autópálya) lobogni fog rajtad akármilyen nem motoros célra kifejlesztett utcai ruha, tépni fogja a szőrödet a szél. Csak gerincprotektor nem elég, mivel szart sem ér a gerincprotektor, ha a könyöködre, alkarodra meg tenyeredre érkezel.


Nem feltétlenül kell protektoros kabát, csak akkor, ha akarsz menni 70 fölött vagy 18 foknál hidegebb időben (ha mész 100 fölött, akkor már a 20-21 fok is hűvös tud lenni).


Használhatsz motocross csizmát utcára, nincs tiltva KRESZ-ben, de nyilván nem optimális több szempontból sem. Cserébe jól megvédi a lábad (ha valami minőségi csizmáról beszélsz, nem a 4000 forintos aliexpressről).

2020. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ez protektor ing lemegy végig a csuklóig, ott van a képen is. Mellé nyilván vennék egy protektoros kesztyűt, meg akkor egy cross csizmát kb 40 ezerért.
2020. ápr. 7. 16:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, ha nem akarsz gyorsabban menni, mint 70. Esetleg egy térdvédő még.
2020. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vegul vettem egy protektor inget,cross mezt,bukot+hozza szemuveget,terdvedot. 150 felett jott ki :) de remelem megeri.
2020. ápr. 7. 22:41
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja meg egy csizmat😂
2020. ápr. 8. 08:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha esel egyet, és odavered a fejed, kezed, karod, vagy bármid, ahol van védelem, már megérte :)
2020. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Remélem kesztyűt is vetél. Az bukósisak után a legfontosabb még.
2020. ápr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz! Kesztyűm az volt alapból protektoros meg igazából bukósisakom is csak egy elég gagyi fajta,abból végül o’nealt vettem. Egyébként köszi a segítséged. :)
2020. ápr. 8. 10:14
 9/9 anonim válasza:

szerintem inkább innen rendelj


[link]


de a legjobb az az, ha fel is tudod próbálni őket, nehogy baj legyen a méretekkel

2020. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!