Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket lenne érdemes megvenn...

Melyiket lenne érdemes megvenni? Főleg szerelők vagy olyanok irjanak akik értenek a régi autókhoz Többi lent!

Figyelt kérdés

Imádom a régi autókat és nagyon szeretnék egyet!


Ezeket neztem:

BMW e21

BMW e30

BMW e32

Porsche 944

Porsche Boxster


21/F igaz fiatal vagyok de nem kell itthon semmire se költenem és igy lenne pénzem fent tartani a kocsit én ezeket néztem vagy ha van jobb megbízhatóbb arra is kiváncsi vagyok és nem a fikázásra lennék kiváncsi köszönöm!



2020. ápr. 7. 16:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mondd hogy csak troll vagy.
2020. ápr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Gondolod ezt ha ezt szeretnéd
2020. ápr. 7. 16:59
 3/16 anonim ***** válasza:

Egy autónak elsősorban az üzemben tartása kerülhet sokba.Először nézz utána ezeknek a költségeknek, majd a javítási költségeket is figyelembe kell venned.

A Porsche szervizelése vagyon, ha kifogsz egy autóbahn roncsot akkor csúnyán megszívhatod. A bmw-kről meg mondjon más véleményt, én nekem nem volt.

2020. ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Fater ért az autókhoz sztem a lakatolason kívül akármit meg tud oldani
2020. ápr. 7. 17:05
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fater ért hozzá és ő fogja javítani, akkor miért nem őt kérdezed meg?
2020. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem egyezik az ízlésűnk
2020. ápr. 7. 17:54
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Vezettél màr éltedben huzamosabb ideig bármilyen autót? Vagy első kocsinak szeretnél valamit amivel feltekeredsz az első fára?
2020. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem akarok felteredni mivel nem minden fiatal vezet úgy mint egy állat
2020. ápr. 7. 18:13
 9/16 anonim ***** válasza:
Senki se akar. Mégis sokan feltekerednen. Végén úgy is azt csinálsz, amit akarsz, de én nem javaslom, hogy ilyen autóval indítad rutin nélkül, ennyi idősen. Akármennyire is hajt a vágy. Később is ráérsz ekkorába ülni.
2020. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%
Ennyi savanyú embert te jó ég. Azt vedd amelyik a legközelebb áll a szívedhez. (Persze ha tényleg megteheted) Ez a feltekeredsz az első fára szöveg kezd már bagyon gáz lenni. Az meg, hogy ráér később ilyen autóba ülni, hogy a gechibe érne rá mikor a sëggfejek mindenhonnan kitiltják a veteránokat. (A diesellel kezdenek ezután jön minden belső égésű motorral szerelt jármű)
2020. ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!