Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Fabia tapasztalatok?

Skoda Fabia tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok Skoda Fabia 1.4 16V (2001) tapasztalatok, vélemények? Mik a jó és rossz tulajdonságai az autónak? Motorikusan,külsőleg,belsőleg


Egyszóval mindent leírhattok erről az autóról , nagyon szépen megköszönném :)



2020. ápr. 9. 02:18
 1/3 D. Brasco ***** válasza:
84%

Szeretnek rohadni

A motor egy őskövület

A belseje nagyon le tud pusztulni

Stb

Amugy egy filleres szerkezet,de ne a legolcsobbat valaszd ha jot akarsz magadnak

2020. ápr. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%

Én senkinek nem ajánlok 20 éves autót venni. Szánd rá azt a pénzt és inkább 2006-2007 feletti évjáratot nézz.

Sok ismerősöm járt úgy, hogy vett egy 20 éves autót. Rá kellett költeni 6-800 ezret amennyivel megtoldva a vételárat már kijött volna egy normálisabb 12 éves kocsi is.

2020. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 laciku 02 ***** válasza:
Nekem 2002-es fabiám van. Igaz ujonnan vettem de karbantartáa kérdése az egész. Egyszer tönkre ment a trafó,egyszer cserélni kellett a lengőkar szilen blokkot.Volt egyer váltó olaj folyás. Azonkivűl olaj és szürők cseréje. Dehát az nem hiba.Ja és gyertya csere is volt.Ha még kiváncs vagy kérdezz. Autó vill. szerelö a szakmám. A kocsit is én tartottam rendbe. most vittem vizsgára csak úgy és és át is ment.De vizsga után szoktam karbatartani,és akkor a következő vizsgáig csak menni kell vele. 80-van ezer van benne.Utcán tartom és semmi rohadáés nincs rajta.
2020. ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!