Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen lefújószelepet (blow...

Milyen lefújószelepet (blow off) érdemes tenni golf 4 tdire?

Figyelt kérdés
1.9 tdire milyen lefújószelep ajánlott ami működik is jól és szépen szól? Csak olyan választ kérnék, aki ért is hozzá.

2020. ápr. 9. 09:58
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
Elöször nézz már majd utána a dizelek működési elvének.....De segitek,dízelt továbbra sem lehet lefújózni,tekintve hogy nincs fojtószelep,nem torlódik fel nyomás amit el kell engedni.....de ezt már a masik 1000ilyen csipszelős egykilenctédéji tunerjóska kérdésnél leirtuk......
2020. ápr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
AZ IFA lefújó szelep az nagyon jó.
2020. ápr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából nekem a hangja tetszik, ezért nézegetem.. De könnyebb beszólogatni, mint egy egy szavas választ leírni. Köszönöm.
2020. ápr. 9. 11:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem azért mondják / mondjuk, mert nem lehet, hanem azért mert hülyeség, és aki kicsit is ért hozzá, gyönyörű szépen körbe fogja röhögni az autódat...


De ha neked az nem számít, hogy letunerjóskáznak, csak hangja legyen akkor hajrá. Te döntésed.

2020. ápr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hozzátenném még hogy változógeós turbónak nincs és nem is lehet lefújószelepe.
2020. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább itt szóljanak be mint ott a kocsidnál a való életben röhögjenek ki.

EGy kicsit nem ártana azért a műszaki dolgoknak utána nézni és tanulni.

2020. ápr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!