Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy elektromos robogóm....

Van egy elektromos robogóm. Új akksikat vettem bele,4 db 36Ah helyett 4 db 35Ah akkut. Mennyivel lesz rosszabb a hatótávja?

Figyelt kérdés

Egyszer lemértem, kb 16 km-t ment élvezhetően, utána nem gyorsult rendesen, rángatott ha húztam neki, de még további 16 km-t így is elment. (Tehát összesen 32 km-t, 3-4 éves akksikkal, gyári érték 30 km)

Így, hogy összesen 4 Ah-val karcsúbb lesz, kb mennyivel kevesebbet fog majd menni a gyári 40 km-hez képest?


Bocsi, ha kicsit cifra, ha valaki nem érti, szívesen elmagyarázom újra. Köszi a válaszokat!



2020. ápr. 10. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
35/36 lesz a hatótáv az eddigihez képest.
2020. ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oh, remek. Köszönöm szépen! :)
2020. ápr. 10. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel ezek új akkuk, lehetséges, hogy még javulni is fog a hatótávja.
2020. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

No az új aksikkal (végül 36 Ah lettek, mert csak egy darab volt abból, amit rendeltünk) első úton 42 km-t ment. Ebből 40-et élvezhetően. :)

Kíváncsi leszek, hogy az akksik "bejáratása" után mennyit fog javulni még.

2020. ápr. 19. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint bevált a tippem. :)


Nincs olyan, hogy "bejáratás". Innentől már csak romlani fog a kapacitása.

2020. ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Fura, nekem azt mondta a boltos, hogy le kell meríteni, majd 8-9 órát rajta hagyni a töltőn. Most akkor melyik az igaz?

2020. ápr. 20. 12:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Akit még esetleg érdekel: második menet 50 km lett.
2020. máj. 1. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!