Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás előtt állok. Két...

Autóvásárlás előtt állok. Két opcion gondolkodtam. Hosszútávon melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

A opció: veszek 5-6 millió körül autót (clio grandtour vagy valami)


B opció: veszek egy régebbi kétezres benzinest használtan (pl 2012 es scenic) 2.-3 milka közt.


A kis turbós benzinesek nem vonzanak. Egyáltalán.

Most egy mk2 fl focusom van 1.6 dízel de kényes, fapad nagyon.

Valami komolyabb teljesítményre vágyom úgy, hogy mellette nem kényes mint egy qrva.


De az is lehet meg kellene tartanom a fordot.. nem tudom. Egyszerűen van félretéve pénzem, de csak áll és veszti az értékét.

Nem tudom mit kezdjek vele. Már felújítottam a házat, udvart, műhelyt, de autó vásárlásnál falba ütköztem.


2020. ápr. 13. 19:18
 1/6 anonim válasza:
Szerintem azt is vedd figyelmebe hogy mennyi pénz menne el az adott autóra..Mert egy idő útán a szervizekkel eggyütt kijön az autó ára is...
2020. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Koplárovics Béci ***** válasza:

" Egyszerűen van félretéve pénzem, de csak áll és veszti az értékét."


Hát akkor nem az autó lesz a te befektetésed, mert akár újat veszel, akár használtat, sokkal gyorsabban fogja veszíteni az értékét, mint a pénz önmagában.

2020. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szükségd van az új autóra? Sok baja van a fordnak vagy csak meguntad?


Egyébként ha mindenképp akarsz venni, és nem 1-2 évre veszel hanem 5 vagy több akkor vegyél egy mint mondjuk te is említetted cliot 10.000-50.000km-el.

2020. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát az új mindig jobb. Ha neked ennyiből kijön az igényeidnek megfelelő új autó és mindenképp el akarod költeni a pénzed, akkor egyértelmű, hogy az újat kell venni
2020. ápr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A meglévö autót csináltasd meg. Többi pénzt meg hagyd szépen békén. Nem kell mindig mindent elkölteni.
2020. ápr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van egy jó autód én nem vennék semmit. Főleg, hogy most jön a gazdasági válság. Sok ember mit megadna ha lenne egy megbízható autója amivel bárhova el mer indulni.
2020. ápr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!