Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy rotax 122 es blokkú...

Egy rotax 122 es blokkú aprilia rx 125-ös képes ott hagyni egyenesben egy yz 125-öst vagy akár egy cr 125-öst?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 14. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezeknek mi köze van a közlekedéshez?
2020. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, hülye vagyok!
2020. ápr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, képes ott hagyni, mivel a rotax 122 egy osztállyal minimum feljebb játszik, mint a nevezett két motor blokkja.
2020. máj. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem csak az áttétel miatt lenne képes ott hagyni?Mivel azért egy enduron más áttétel van mint egy crosson. Viszont még arra lennék kíváncsi hogy loerőbe hogyan viszonyul hozzájuk mivel én azt olvastam hogy kicsivel gyengébb, de nem tudom hogy teljesen fojtatlan motorról volt-e szó.
2020. máj. 10. 00:12
 5/5 anonim ***** válasza:
A rotax 122-es blokk 43-44 lóerőt tud. A sajátom 29 kW-os forgalmival rendelkezik, tehát 42-43 lóerős. Hozzá tervezett kipufogó rendszer, illetve egyedi 6-os váltó, dupla fékekkel elől. Egy RS 125-be van. Pálya motornak van használva, 200 km/h felett megy. Maga a blokk jóval erősebb mint a többi 125-ös, a teljesítményét te hatarozod meg a plafonig, hogy mennyit szánsz rá, és mire akarod használni.
2020. máj. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!