Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül a kuplungcsere?

Mennyibe kerül a kuplungcsere?

Figyelt kérdés
Ford Fiesta 1.4 2002-es, kuplungszettet kellene lassan cserélni. Mennyibe kerül a kuplung + a munkadíj? Mennyire számít komoly melónak egy kuplungcsere? Sok helyen olvastam hogy szét kell az egész autót szedni atomjaira, és ez miatt rengeteg munkaórát számolnak fel.

2020. ápr. 18. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem múlt héten csinálták, 2000-es autó, 1500 köbcentis, az eredeti kuplung volt még benne.

Egyik nap vittem, megrendelték az alkatrészt, másnap délben már hozhattam is el.

77 ezret fizettem érte, ebből 38 E volt a munkadíj.

2020. ápr. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg teli áron 100169 forint a kuplung készlet. + erre számolj 3-4 óra munkadíjat. Ez egy körülbelüli érték. Változhat az ár attól, hogy a szerelőd ad-e az alkatrész kedvezményéből illetve, hogy mennyi idő alatt sikerül neki kicserélni.
2020. ápr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

70-100 között kb, igen.


Anno volt az Opel Kadett, annál kb 30 perc volt.

Akkor még úgy oldották meg, hogy a szerelhetőség legyen a fő szempont. Egy kis ablakon keresztül ki lehetett szedni az egész kuplungot. Hasonló volt a Nissan Cherry-n is.

Ma is meg lehetne ugyanazt, de minek????

2020. ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legalább néznétek utána , ne a százezrekkel dobálóznátok.

[link]

Komplett szett, 52000 ft. de van ettől olcsóbb is.

2020. ápr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4-es és beszerelni meg ingyen fogják ugye? Vagy úgy gondolod lazába bárki kicserél egy kuplungot otthon. Annyira hülye vagy, hogy az már fáj. Én kocsimba és 80-90e a csere, utángyártott szettel és egy régi kis városi szarom van.
2020. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5. Olvasd már el a 2. választ, 100000 + munkadijat ir.

Én erre irtam.

2020. ápr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!