Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek első autónak?

Milyen autót vegyek első autónak?

Figyelt kérdés

21 vagyok, két éve van jogsim. Kb 400ezer forintot + átírás szánok rá, úgy, hogy még maradna kb. Mégegyszer ennyim a váratlan költségekre.

Golf IV 1.6 benzint, Suzuki Ignis 1.3 benzint, Lianat, 2005 körüli Logant néztem, ezekből aránylag nem sokat futott, 1-2 év műszakisat ki lehet fogni. A kocka Swiftet, ha lehet kerülném. Ezek közül a kocsik közül melyiket szabad megvenni ennyiért? Milyen problémák jöhetnek elő az első 1-2 évben?



2020. ápr. 19. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

400-ért ez lehet, eléggé a legalja, eléggé elhanyagolt állapotúakat adnak ennyiért.

Pl rossz fékek, futómű, retkes belső, ütött kopott külső.


Ha neked ez belefér, feltétlenül járj utána, nevedre tudod-e íratni az autót.

Nem kevés embert paliztak be úgy, hogy nem tudták átírni az autót, mert cégnével volt, ami felszámolás alatt van, foglalva volt, stb.

2020. ápr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem hozzászóló is írta, nem lesz patika autó nagyon ennyiért. Én a helyedben egy megbízható japánt vennék, 400ból már ki lehet fogni régebbi, de kulturáltabb civicet, és corollát is, elég megbízható konstrukciók, legyen benne olaj meg víz és kimegy a világból. Ha mész megnézni egy autót, mindenképp legyen veled valaki aki ért hozzájuk, a legnagyobb probléma a rohadás tud lenni. Én másfél éve vettem autót potom 180 ezer forintért, egy Škoda Feliciát, nálam is ez a legnagyobb probléma, hogy a bal küszöb az kuka. Pedig alvázvédőzve is volt, friss műszakisan. Aztán gondoltuk lecseréljük a gusztustalanbikarus padlóborítóból vágott sárhànyó gumit bal és jobb elöl, akkor derült ki, hogy küszöb eleje az nem nagyon létezik... Ami megmagyarázza a nagyon maszek sárfogót is. Pedig hozzáértővel mentem el megnézni. Persze nem vàrhatsz tökéletes autót, főleg ennyi pénzért. És ne a km számlálóra menj rá, hogy kevés-e hanem az állapotra. Lehet egy kocsiban 250-300 ezer is ha rendszeresen szervizelve volt akkor ott kisebb az esély, hogy probléma lesz. És tényleg a rozsda az amire nagyon kell figyelni, nézz be a kerékjárati ívbe, a tornyokat, küszöböt nagyon figyelni kell.
2020. ápr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 QQRIQ20 ***** válasza:
100%
Ennyiért jó állapotú F Astrát lehet venni, bár annak a rozsda nagy ellensége. Golf III jobb választás lenne, mint a IV. Ebből a kettőből talán jobb állapotút kapnál.
2020. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!