Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnatok ajanlani olyan...

Tudnatok ajanlani olyan kifejezetten krossz csizmat ami tenyleg boka hajlós? SM-em van es csak bokából szeretek valtani, de viszont krossz csizmat szeretnek a jelenlegi szet szakadt verseny csizma helyett.

Figyelt kérdés
Tavaly egyszer befűtöttem egy fox comp 5-el amit sajnos hasra utes szeruen netrol rendeltem, és nagyon nem jott be. Azota verseny csizma volt, de szeretnek egy tenyleg jo krossz csizmat ami komfortos ha egyaltalan van

2020. ápr. 23. 10:34
 1/1 A kérdező kommentje:
Alpinestar tec10, sidi crossfire 2, esetleg gaerne sg12, vagy egyeb markabol szeretnek tapasztalotak kerni... tudom tudom menjek el probaljam fel, csak a legkozelebbi motoros bolt ahol ezek vannak 2-300 km lenne, fölöslegesen nem mennek ha esetleg nem lennenek jok. Előre is köszönöm a segítseget :)
2020. ápr. 24. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!