Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért fullad le néha az autó...

Miért fullad le néha az autó fojtószelep takarítása után?

Figyelt kérdés
Először is úgy kezdődött, hogy az alapjárat nagyon hullámzott 1000-500 között, nagyon ritkán le is fulladt D-fokozatban. Elvittem szerelőhöz, át nézte, mindent rendben talált. Azt mondta hogy valószínű hogy a fojtószelep nagyon piszkos lehet. Ez így is volt, szét szedte és nagyon koszos volt ki takarította, és nagyon magas volt a fordulatszám ilyen 1500-2000között mozgott. Aztán ez megváltozott megint elkezdte az ingadzozast D-ben és mostmár ha P-be át teszem a váltót legtöbbször lefullad de van amikor majdnem leffuladásig le esik a fordulat. Egy 2001-es volvo s60-ról van szó. Hívtam 3 márkaszervízt mind a 3-an mást mondtak. Az első azt mondta hogy a computerét újra kell programozni l. A második azt mondta meg tanulja magától, a harmadik pedig hogy a fojtószelep nem bírta ki a takarítást. Vajon melyik lehet igaz? Mert a harmadik szerelő szerint ezeknél az autóknál ez tipus hiba. A válaszokat előre is köszönöm.

2020. ápr. 24. 08:42
 1/3 D. Brasco ***** válasza:
A fojtószelepek nem igazan birjak a takaritgatast,de ha meg az alapjarati motor ment tönkre benne akkor meg hiába pucolod.......mondjuj en mielott ismet neki allnek szerelni rajta valamit hibakodot olvasnek esetleg élő adatot.Hatha az mutatna valami hasznalhatot
2020. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jól írja az előttem szóló..mindenképpen ki kell olvasni a kocsi memóriáját. Az a biztos. A telefonos válaszok pont olyanok, mintha a nagymuttert kérdeztem volna.
2020. ápr. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gépre kötötték,de sajnos nem mutatott semmi használhatót de a hiba megmaradt:(
2020. ápr. 26. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!