Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vásárolnátok régebbi TDCI...

Vásárolnátok régebbi TDCI motorral Fordot?

Figyelt kérdés

HDi TDCi, egy termék, viszont érdekel, hogy ilyet , mondjuk egy 1800cc3 motorral megvennétek-e?


1.4tdci az tudom porlasztó hiba a tipus hibája. Az 1.8-nak ,mi? ( az egész motor úgy ahogy van, oké az ilyen vélemények is számítanak, de akkor fejtsük ki ha kérhetem, köszi).


2020. ápr. 25. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
2000-es évek második felében készült 1.8-as dízel Fordnak valami borzalmasan rettenetes hangja van. Tényleg mint egy traktor. Ford Tourneohoz volt szerencsém céges autóként és a szomszédom Fusionje is ezzel a motorral szerelt volt. Már messziről, hallottam, ha még csak az utca végén volt, már tudtam hogy jön haza a szomszéd. Jellegzetesen hangosan csattogott.
2020. ápr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az 1.8-asnak speciel semmi köze a HDi-hez. Az a Ford saját fejlesztése.
2020. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az 1.8 tdci nem egy rossz motor lenne,ha nem lenne a kettős tömegű lendkerék.

Ez hajlamos 100.000km-en ként tönkremenni.


Egyik ismerősöm a mult hónapban vett egy focus 1.8tdci-t azóta ráköltött a túrbójára 120 ezret. (A túrbó nyomta az olajat)


Volt szerencsém használni az autót egy 30km-es útra.

140-nél elfogy belőle a szufla és nagyon taposni kell,hogy 160-at mutasson az óra.

A fogyasztása is ilyen 8-9 liter.

Én ezt sokallom ehez a teljesítményhez.


Én a helyedben 2 szer is meggondolnám.

Akad ford helyet hasonló árban,mazda 3 vagy opel vectra c

2020. ápr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék autót venni, van amit használok, neeem kell nekem semmi csak pár év múlva egy Toyota Prius.


Csak egy kérdés volt. Népitéleten oda meg vissza is elolvastam mindent, de megoszlanak a vélemények. Továbbá érdekel, hogy a Fordok miért ilyen nagy szórásban vannak ár alapján. Láttam már 200 ezerért Mondeot, de 1.1 millióért is klíma hibásat.

2020. ápr. 26. 11:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont most ment el mellettem lévő tdci, basszus, azt gondoltam hírtelen valami John Deer tévedt be a parkolóba, borzasztó hangos, és még a régi td Fiatokat szídják , hogy hangos.
2020. ápr. 28. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!