Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A motorom (Kawasaki Er-500A)...

Ru5en kérdése:

A motorom (Kawasaki Er-500A) irreálisan magas fogyasztást produkál. Olaj-levegő szűrő, gyertyák voltak cserélve.6-7L/100km. Kezdő vagyok, mi lehet a baj? Benzinszag érzik ha áll. olyan 4000rpm fordulaton használom. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 27. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a suzukimnal volt ez, fura szagot arasztott a motor jaras kozbe, kiderult a blokkba mindenhova folyt a benya. Nem jatek, vidd el szerelohoz. Ha befolyik a kipurendszerbe be is robbanhat. Es nekem is akkor fogyasztott ilyen sokat, ez miatt. Vagy elfolyik, de gondolom azt latnad.
2020. ápr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
*A kérdező* mivel kezdő vagyok, erdekelne ha valoban ez a lehetoseg all fenn, van valami megoldas amivel kilehet kuszobolni házilag? Talan tanulhatnak belole .... Amugy csak szimpla benzinszag van
2020. máj. 3. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.


Nekem O gyuruket cserelt a szerelo, meg a karbit kipucolta, csinált szinkront es megoldodott vagyis a tomitesek csereje oldotta meg. De azt hogy hazilag ezt hogyan csinald azt sajnos nem tudom, en eleg alapszinten ertek hozza, csak a jelenseg hasonlo volt, ezert gondoltam nalad is ilyesmi lehet. De tenyleg az a legjobb ha elviszed szakihoz. Gyertyak nem kormosodnak be?

2020. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tűszelepek lehetnek, ill. a vákuumos benzincsap ereszthet át.

Az is lehet, hogy simán egy szennyeződés kitartja a tűszelepet (nálam volt rá példa).

2020. jún. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!