Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akkumulátor élettartam mitől...

Akkumulátor élettartam mitől függ?

Figyelt kérdés

Egyik dízel autómba van egy electric power, a másikba egy banner akksi.

Az electric power 8 éves, a banner 6. Drága anyósom autójába dupla annyiba került bosch akksi van 2017 es.. és vége.



Mitől függ az akksi élettartama?

Végülis a minőség elvileg a bosch részére húzná az igat de mégse.


2020. ápr. 29. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit a gyárban tesznek bele, az 7-8 évet simán kibír. Amit a boltban veszel, annál 4 év után minden nap egy ajándék.
2020. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. generátortól

2. hányszor sikerült lemeríteni és milyen mértékben

3. megfelelő akksit használtok-e, vagy alul van méretezve

4. az ún. X-faktor, magyarul a "kitudja?"


Egyébként akksit normál használat mellett átlagosan 4-5 évente kell cserélni szóval mind a 8 év mind a 2 év kivételnek tűnik. Különösen a 8.

2020. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Bosch akkum van. 8 éves, szintén dízel autóban és még semmi baja. 77Ah-s volt annak idején 30e Ft. Az ilyen Electric power és más no name akkuk meg ilyen 20-25 körül voltak ebben a méretben. Nem tartottam ezt olyan horribilis különbségnek, hogy megérte volna kísérletezni ilyen akkukkal. Ha 15-ért lett volna 77Ah-s, 780A indítóáramú más márkából, akkor azt mondom elgondolkozom rajta. De nem volt ilyen.
2020. ápr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mi is azon gondolkodtunk hogy biztos az autó használata miatt van másképp.

Én egyhuzamban megyek többet. Anyós pedig boltba jár vele városba leáll elindít. Zene meg fogyasztó állandóan ON

2020. ápr. 29. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!