Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piaggio NRG mc2 motor alapjára...

Piaggio NRG mc2 motor alapjárat, gyújtás és kilóméteróra problémák. Ötlet valakinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A fentebb írt típusú Piaggio robogót próbáljuk helyrehozni. A legfőbb probléma, hogy nincs alapjárata a motornak. Gázadáskor tartja a fordulatot, de amint elengedem a kart leáll a motor. Karbi kitisztítva. Tömítések már cserére érettek hisz a karbi házánál engedi a benzint, már megrendeltük a szükséges tömítéseket, nem tudom ennek lehet-e köze hozzá. A másik probléma probléma a gyújtásnál van.. a gyújtáskapcsoló lötyög a helyén, a kulcsot néha mozgatni kell, hogy érzékeljen. Cserélni kéne? Illetve a kilóméteróra sem működik, egyáltalán semmi visszajelzés nincsen a sebességről. Elég laikus vagyok még a témában, most tanulom, megköszönném, ha tudnátok segíteni!


Előre is köszi!



2020. máj. 1. 14:11
 1/4 Borozok válasza:
Az alapjárati fúvóka is lehet eldugult, én volt hogy 4x 5x kipucolnám a karbit mire minden rendbe lett. Az is lehet az oka hogy be kell állítani a karbit, de ha a tömítéseket kicseréled érdemes újra kipucolni mindent valamint érdemes tenni egy benzin szűrőt a karbi elé.
2020. máj. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Benzinszűrő van fent, állítgatásra sem reagált. Igaz, csak egyszer lett kitisztítva a karbi, akkor minden fúvóka. Szerinted akkor érdemes lenne még alaposabban, többször átpucolni?
2020. máj. 2. 14:21
 3/4 A kérdező kommentje:
Megjött az új tömítés szett, lecseréltem mindet, plusz az automata szivatót is mert ki volt szakadva belőle az egyik vezeték.Ugyanúgy semmi...nekem úgy tűnik mintha kevés levegőt kapna, vagy valahol megakadna a rendszerben.Ha kompresszorral "rásegítek" a légszűrőházon keresztül akkor egész jól megtartja..túlzás, hogy megtartja, ingadozik, de nem áll meg.Alapjárati csavar teljesen betekerve, a keverék állító csavart állítgattam, de semmi.Karbi összerakás előtt kipucoltam mindent.Valakinek ötlet esetleg?Alapjárati fúvókát cseréljek?
2020. máj. 5. 18:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt vagy még?
2020. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!