Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi kapcsolja le a ködlámpát...

Mi kapcsolja le a ködlámpát tàvolsági fényszóró bekapcsolásakor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mitől kapcsolódik le a ködlámpám a tàvolsági bekapcsolásakor?

Melyik szálat nézzem ahhoz,hogy lekapcsoljon a ködlámpa a távolsági bekapcsolásakor?



2020. máj. 1. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Egyiket sem. Így kell működnie. A távolsági, és a ködlámpa nem működhet egyszerre.
2020. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Így van, így kell működnie. Csak tompítottal működhet. Ha 20 évnél fiatalabb autóról van szó, akkor nem biztos, hogy van fizikai szál, hanem canbus rendszer vezérli.
2020. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Az én kocsimon nem kapcsolódik le a ködlámpa, ha felnyomom a távolságit, szoktam is néha együtt használni őket, amikor van köd, de nem olyan sűrű, hogy a reflektor fényének a visszaverődése zavaró lenne.
2020. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Akkor a tieden utólag felszerelt, és rosszul bekötött ködlámpa van.
2020. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Most néztem utána, hogy elvileg szabálytalan, bár nem értem, hogy mi értelme vagy célja van egy ilyen szabálynak, eddig nem is hallottam róla. De az enyém gyárilag ilyen, nem is kötöttek bele sehol. Egy másik kérdésnél olvastam, hogy vannak még, akiké ilyen, és léteznek olyan típusok, amiknél világít egyszerre.
2020. máj. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig működött, csak a ködlámpa reléből kihuzodott a ködlámpakapcsoló szál, azt nem találtam meg ezért egy új szálat vittem le a kapcsolóból. Lehet, hogy az eredeti szál még tett valahova egy kitérőt mielőtt eljutott a reléhez?
2020. máj. 2. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!