Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megér ez az autó...

Alexcosta kérdése:

Szerintetek megér ez az autó ennyit?

Figyelt kérdés
[link]

2020. máj. 1. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, megér. Jó állapotú.
2020. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
340e km van az órában (meg amit letekertek belóle), hogy lenne megkímélt állapotban?
2020. máj. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ez a multitronic váltóról mit érdemes tudni? Nem hallottam róla sok jót.
2020. máj. 1. 18:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Multitronic autó ingyen se kéne. Aztán ott van benne a 2.0 PD motor ami nem a legjobb finoman szólva, és van az órában 340ezer, az autóban meg kitudja mennyi. Én nem venném meg, de döntsd el te.
2020. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha van mindig félretéve 1 milliód akkor vedd meg nyugodtan. Így ha az egyre korosodó főelemek vagy extrák közül letérdel valami akkor se lesz gond.
2020. máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Voltam olyan jófej és lekérdeztem. Kapásból 20ezerrel visszavettek belőle. 2014-től van rögzítve az összes adat. Hát nem tudom, én nem venném meg, kitudja mennyivel érkezett meg hazánkba. TDI-nél ennyi km-nél lehet probléma. Váltóba meg simán befuthat egy felújítás.
2020. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣🤦‍♀️
2020. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Magyarországon újonnan üzembe helyezett. Azt hol látjátok, hogy PD-s? Nekem 2011-es Skoda van és az már bőven CR TDI-s. Kétlem, hogy akkor Audiba PD-t raktak volna.

2000-es CRTDI meg egy híresen jó motor már. Teljesen más mint a fos PD-s.

2020. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kényelmes dolog a multitronic váltó, ha normálisan 60ezrenként volt olaj cserélve benne, akkor nem kéne hogy baja legyen. Természetesen vásárlás előtt ki kell próbálni, esetleg szakival megnézetni.
2020. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!