Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma az OMV-n tankoltam Maxxmoti...

Ma az OMV-n tankoltam Maxxmotion dieselt és raktam hozzá NCH K Guard adalékot is. A kutas viszont megjegyezte hogy ehhez a típushoz nem kell semmilyen adalékot önteni mert az úgy jó ahogy van. Kinek milyen tapasztalata van evvel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2020. máj. 3. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Nem kell semmi féle adalék hozzá.

Sőt ! azt is tudd hogy a kamionok csak a normál gázolajat tankolják és soha nincs velük semmi baj.

Tökéletesen működnek velük, a fogyasztás is jó és baromi hosszú az élet tartamuk, akár 1-2 milla km-t is elmennek, mindenféle adalék és hókusz pókusz nélkül.

2020. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
teljesen feleslegesek ezek az adalékok, főleg MM dieselhez. Pénzkidobás.
2020. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Ezek az adalékok legjobb esetben csak nem használnak.. Amúgy meg ki tudja milyen hatása van a motorra. Soha nem raknék az autómba ilyeneket.
2020. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Igazából keress még egy médiumot, hogy áldja meg a kocsidat, körülbelül egyforma hatékonyság lesz.
2020. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Bár tudom ha lenne is valami hatása az nem egy tankolás után derülne ki. Hozzáteszem eddig csak a Shell kúton tankoltam sima dieselt. Viszont sokan ajánlották az OMV-t. Ezért váltottam.
2020. máj. 3. 23:02
 6/13 D. Brasco ***** válasza:
34%
Igen,mert a városi legenda szerint az omw az osztrákoktól jön,és a schweháti finomítóban szűz lányok vérét keverik hozzá egy kis levendula eszenciával amitől aztán ez lesz a legjobb dolog amit az autodba tankolhatsz.......amitol a fogyasztás azonnal a felére csökken miközben a teljesitmeny megduplázódik,és szebb lesz a hangja es jobban fog indulni es egyenletesebben jár.....és.......és........és...........
2020. máj. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
a MaxxMotion Diesel valóban Scwechatból jön (teljsen más tulajdonságai vannak mint a sima MOL-osnak, adalékkal nem megoldható), de a többi max a határ mellé, amúgy adalékolják a MOL-ost.
2020. máj. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Maxxmotionban alapból sok plusz adalék van, és emiatt mondta a kutas, hogy felesleges a plusz adalék, teljesen igaza van. Amúgy meg full mindegy honnan jön a nyál, a magyar kőolaj sem hugylé, az OMV elsősorban az adalékok miatt nagyon jó, én is mindig ott tankolok.
2020. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2020. máj. 4. 23:12
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

Én minden kocsimat melegítettem és adalékoltam, üzemanyagrendszer tisztítóvel, egyebekkel.

Az eredmények:

Opel Combo 1.7D: 440.000 km motorhiba nélkül

Opel Omega 2.5 TD: 390.000 km motorhiba nélkül

Peugeot 407 2.0 SW motorhiba nélkül

Most Jaguar XF 2.2D egy rossz hang nélkül.

Vagyis én nem hallgatok a károgókra.

2020. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!