Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A pajzs technológiàs riasztó...

A pajzs technológiàs riasztó kívül olcsóbban nincs valami jó autóriasztó megoldàs?

Figyelt kérdés
Nézegettem a pajzsot de egy normàlisabb riasztó min 190000Ft nàluk.Cascot még azért tartom biztonsàg kedvéért de egyre csak emelik és eddig még semmit nem profitàltam ha kàrom volt.

2020. máj. 4. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Egy jó elektronikussal tetess rá egy kapcsolót amit csak te tudsz és az is pont megvédi az autódat.

Nekem volt az előző autón amit én csináltattam rá és azt nem tudták volna elvinni, csak trélerrel.

2020. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
A pajzsnál alapból nincs normálisabb riasztó, aki látott már olyant az simán feltöri. Nagy kamu az egész, elég a reklámjukra ránézni.
2020. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 D. Brasco ***** válasza:
Azt kellene mar megérteni hogy 2020-at irunk.....ma már nem ilyen pitiáner alkalom szülte tolvajokat kell elképzelni akik betörik az autó üvegét,vagy valahogy kifeszegetik a zárat es a gyújtáskapcsolót megbuzerálva elhajtanak........ma már szakosodott bandák vannak olyan technikai kütyükkel hogy az ellen maximum az érne valamit ha minden megállásnál lebetonozod az autót.......az ilyen rejtett kapcsolók meg társai ideje mar regen lejárt......vagy hát az tényleg csak a kóklereket riasztja el/tartja vissza......
2020. máj. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

# 3


Szóval akkor hagyjam a francba a riasztót? Casco maradjon? Mert ha úgy nézem azt is hiàba fizettem eddig. Vagy valami GPS nyomkövetőt rakják bele vagy szarjak az egészben?

2020. máj. 4. 12:36
 5/9 anonim ***** válasza:
A rejtett kapcsolós megoldás még a legjobb, csak nagyon nem mindegy, mit kapcsolnki. Mert egy szakember majdnem mindjárt rájön, hogy kapcsoló van valahol. Mindenesetre ha egyből nem indul, akkor inkább másikat keres a tolvaj.
2020. máj. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pajzs lényege nem a riasztó, hanem a hozzá járó szolgáltatás.

Ha csak védelemre vágysz, építtess be egy rejtett kapcsolót.

2020. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 3 kapcsolót kötnék be, egyiknek csak bekapcsoló funkciója lenne, arra rákötném a dudát, ha egyszer bekapcsolja ne tudja kikapcsolni, a másik kettő, egyik on egyik off pozicióba indítana, ezt a végtelenségig lehet fokozni, pl 2 duda kapcsoló, 2 másik stb.

3-as esetleg megosztanád egy mai tolvajbanda ezt hogyan oldaná meg?

2020. máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtató dolgok,csak kérdés ki és mennyiért tudná megcsinálni ezt a kapcsoló dolgot barmolás nélkül.
2020. máj. 4. 23:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha magadnak csinálod, akkor pár méter kábel és egy mikrókapcsoló kell hozzá. Az üzemanyagpumpa reléjét szokták megszakítani. Ha elviszed valahova 10e körüli összegre számítanék.

Ami nehéz benne, hogy olyan helyre kell tenni a kapcsolót, ami nincs szem előtt, de mégis könnyen hozzáférhető (mert minden leállás után és indítás előtt át kell kapcsolni), illetve a kábeleket minél jobban el kell rejteni.

2020. máj. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!