Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A japan racing felnik mennyire...

A japan racing felnik mennyire bírják a telet?

Figyelt kérdés

Szeretnék venne egy szett JR28-as felnit.

Télen is ezeket szeretném használni. Lesz bármi bajuk ha télen használom, amikor sózzák az utakat?



2020. máj. 7. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont annyira bírja mint a többi.
2020. máj. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alig van hó mostanában, ha sóznak is, nem fog teleragadni sós latyakkal a felni. Nem is értem, miért paráznak az emberek a téli könnyűfémfelni-használattól. Nekem maradnak az autóimon mindig. A gumis barátommal beszéltem egyszer erről, aztán arra jutottunk, hogy ha meg is marná a só, 6-8 évente lehet javítani (szinterezni vagy mi) a felnit. Bár addig meg nem nagyon szoktam megtartani egy autót sem. Szóval szerintem nyugodtan.
2020. máj. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. 😁

Én úgy vagyok vele, hogy kár 1 szett nyári, 1 szett téli kereket tartani. Évi kb 15.000 km-t járok, 4,5 évente kell gumit cseréljek. Ha cserélgetném akkor 8-10 évig tartanának és nem jó ilyen öreg gumikkal járni. 😬

Inkább 4-5 évente veszek új M+S gumikat.

2020. máj. 7. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!