Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utólag lehetséges beépíteni...

Utólag lehetséges beépíteni távirányítós nyitást az autóba?

Figyelt kérdés

Most kulcsos központi zár van benne.

Ha bedugom a kulcsot a nyílásba és nyitom, akkor minden nyílik.

De nekem hiányzik a távirányítóról való nyitás.

Mennyibe kerülne ennek a beszerlése?



2020. máj. 8. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem régen egy suzukiba szereltek és jól működött. Toyota szalonba csinálták meg és volt hozzá plusz 2 távirányító . 25000 ft-ért rakták bele, de mondom ez régen volt.
2020. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor most biztos van vagy 50 ropi, ha neked régen 25 volt.
2020. máj. 8. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Keressél rá ebay-en, hogy van-e a kocsidhoz ilyen; ha találsz, akkor akár megveheted és beszerelheted magadnak.
2020. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

AZ egyáltalán nem biztos hogy most többe kerülne.

Mert az utóbbi időben az elektronika minden része sokall olcsóbb lett.


Például a valamikori tv 170000 , most meg 16000 ft-ért lehet kapni.

Ezt a szettet is ha most 6-8000-ért meglehet venni akár ebay-en. akkor már a beszerelés se több mint 12-15000 ft és ezért lehet most akár olcsóbb is.

2020. máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak riasztók, központi zárak, hifik...stb szerelésére szakosodott műhelyek.

Odamégy, előadod a vágyaidat, és mai viszonyok szerint már elég elviselhető áron be is szerelik.

Nekem anno egy Iveco Eurocargoba tették valami 40 ezerért, de az tizen, de tán huszonéve volt.

A kocsin gyárilag se kp. zár, se semmi nem volt. De riasztó meg kellett bele. Emellé lett pluszba a centrálzár. Gomb megnyom, "fütty-fütty" -és nyitva is volt a fülke. :)

2020. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 30 ezerért MK4 fiestába, 13 ezerért régi Swiftbe. Meg lehet csinálni és nagyon frankó.
2020. máj. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!