Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ciki használt féknyerget...

Ciki használt féknyerget vinni a szerelőhöz, hogy tegye fel?

Figyelt kérdés
Eddig még mindid újat, és gyárit vettem bele mindenből. Most elég pocsékul vagyok , de kell a kézi fék a VAG konszern autómhoz, és szereznék bontott féknyerget amit felrakna a szerelő, nagyon kellemetlennek érzem , de kell az a 60 ezer forint amibe az alkatrész kerül. Nagyon lepusztított ez a munkanélküliség , de interjúkra nem mehetek busszal, kicsit időigényes lenne Székesfehérvárról Szegedre majd Orosházára majd Nyírségbe menni, tudom, Alföld, nem kell a kézi fék, elég sebességbe hagyni a kocsit, de zavar, hogy nem jó.
2020. máj. 10. 02:30
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Kérdezd meg a szerelőt, akihez viszed...

Nem az a lényeg, hogy ciki, vagy sem, hanem az, higy hajlandó-e bele tenni, vagy nem.

Van olyan szerelő, aki nem vállal bontott alkatrészekkel javítást, főleg, ha már volt rossz tapasztalata ( reklamál a kuncsaft, hogy így nem jó, csinálja meg garanciában - bontott alkatrész beépítése után nincs garancia)

2020. máj. 10. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fura mikor egy felnőtt bármit is ilyen ciki nem ciki alapon mérlegel... Felhívod, megkérded vihetsz-e bontott alkatrészt, és ennyi.
2020. máj. 10. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tothp ***** válasza:
66%

Három eset lehet:


Elhajt, hogy ilyet ő nem csinál

Megcsinálja szó nélkül

Megcsinálja, de olyan áron, hogy azért vehettél volna újat.


Bár nem értem.

Hátsó féknyereg?

Akkor tárcsás a hátsó féked?

A "féknyereg" nem csak kézifékezéskor kell. Szerintem.

2020. máj. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Fékrendszer alkatrészeit bontani TILOS Szóval eleve nem is szabadna kapnod bontóba, de ha kapsz is normális szereplőnek hozzá sem szabadna nyúlnia.
2020. máj. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
A szomszéd Tóni bácsi beszerelhet bármit, de egy cégszerűen működő, hivatalosan bejegyzett autószervíznek anyagi és jogi kártérítési, illetve garanciavállalási felelőssége van.
2020. máj. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Akármennyire nincs pénze az embernek,a fék egy olyan alkatrész amivel nem szabad bontóssal játszani,a saját és mások életével játszol ilyenkor.Nem érdemes kockáztatni pár tízezer forintért szerintem.
2020. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fék, futómű alkatrészeken nem érdemes spórolni. Ha ilyen sokat autózol, akkor meg főleg áldozni kellene rá! Ha anyagi lehetőségeid ezt most nem teszik lehetővé, akkor marad a busz. Időigényesebb, kényelmetlenebb, de túl lehet élni. Egy fékhibát nem biztos.
2020. máj. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Féknyereg, nem fékbetét!


Nem, nem ciki. Nekem a Lexushoz bontva 20 000, ujonnan 170 000. Ez nem kopó alkatrész.

2020. máj. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Hé, féknyeregről van szó, nem betétről. Akár célszerűbb is lehet bontottat venni, sokszor a bontott eredeti cuccok jobban, mint az utángyártott cuccok.
2020. máj. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jó, de ha munkába állok 4 bőröndöt 3 sporttáskát laptopot nem szívesen vinném busszal.


Amúgy csak annyit tudok, hogy a féknyereg a rossz és ezért nem fog a kézifék mert menet közbe használtam aztán bennmaradt.

2020. máj. 10. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!