Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Golf IV 1.4-es benzine...

Van egy Golf IV 1.4-es benzines autóm. De nincs benne klíma. Megoldható, hogy legyen?

Figyelt kérdés

Szeretnék bele klímát, mert amúgy meg nagyon meleg van benne nyárias időkben.

És ha lehet, akkor még azt szeretném tudni, hogy pontosan mik szükségesek hozzá?

Válaszotokat előre is köszönöm!



2020. máj. 11. 20:36
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
100%
Nem is tudom ebbe a harmat gyenge 1.4-be egyaltalan raktak-e gyarilag klimat......ha igen,akkor viszont gyakorlatilag kell egy komplett donor auto mert kb a felét át kell rakni a tiedbe.......iszonyatos munka meg még jo sokba is kerül.Egyszerűbb ezt eladni es venni egy már klimasat
2020. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Csak kíváncsi voltam erre az egészre. De így ahogy írod, én is teljesen feleslegesnek tartom már, hogy klímát szereltessek bele.
2020. máj. 11. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Ebbe az autóba semmi értelme. Ér 2-300 ezret az autó, egy utólagos klíma beszerelés kb. ugyanennyibe fog kerülni (és egyáltalán nem biztos, hogy tökéletesen fog működni).

Jobban jársz, ha eladod és veszel egy gyárilag klímásat, lehetőleg erősebb motorral, mert ez az 1.4 egy rossz vicc.

2020. máj. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Igen, mindenképp nagyobb motorral kell venni, akkor is ha az igényeidnek elegendő ez a teljesítményt, mert a gyk-s csicskahuszárnak is meg kell felelni.
2020. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utolsó: nem azért kell nagyobb motorral venni, hogy itt megfeleljen, hanem azert, mert a klíma még az 1.9-es motort is érezhetően visszafogja. Magával b@szik ki,ha gyenge motorral veszi mert kínszenvedés lesz..
2020. okt. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!