Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda dio af34 . Mi lehet a...

Honda dio af34 . Mi lehet a gond ?Berugásra maximum harmadjára már indul. Ha elkezdek gyorsítani néha kicsit dadog .Ez megszűnik pár perc után . Ezután bármikor a közlekedés során ,ha teljesen húzom neki akkor adja a dadogást ujra. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ilyenkor mint ha picit erejét vesztené . Ha vissza engedem kicsit akkor abba hagyja .

Sosem volt robogóm

Ez az első járművem .



2020. máj. 12. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Talán kevés benzin folyik utána dugulás miatt és ezért dadoghat.

Vidd el valami jó szerelőhöz , ne úgy fogj neki mit a magát szerelőnek gondoló legtöbb műszaki analfabéte.

Aztán meg itt panaszkodik hogy már 5-ször szétszedtem a karbit és mégse jó.

2020. máj. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

De várom a többi tanácsot is ami hasznos lehet számomra .

2020. máj. 13. 18:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit jelent az , hogy dadog? Fullad, vagy kihagy a gyújtás?

Hideg motorral nem szabad pörgetni,ha kb.2-3km után is egyenetlenül gyorsul, az lehet szegény keveréktől. Meg kéne nézni a gyertyát egy ilyen bemelegedett kör után, nem fehér-e.

Az is lehet, hogy a kipufogó tömődött el, ha magas fordulaton fulladás van.

2020. máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod !

A dadogást arra értettem hogy fullad . Viszont . Kérdésem ki írása óta . Változott a helyzet....


15 20 rugásra indul

Felülök és csak annyi gázt adok hogy elinduljon alattam motor .

Ekkor semmi probléma ,de ha megpróbálok gyorsítani rögtön a fulladás ..a hangja is megváltozik és elveszti erejét .

Ez tart kb 3 percig miközben megyek .ilyenkor a sebességem 20km/h

Amint be melegedett megszűnik ez a dolog .

Ilyenkor már tudom neki húzni . De amint teljes fordulaton pörög és elérte a vegsebességét . ( 50km/h) -t . Egy furcsa ciripelő hangot hallok belőle ki jönni .

Ilyenkor már a fulladás nem.jelentkezik az út során . Csak ez a ciripelő hang .

Az alapjárata sem tetszik . Nem.egyenletes jár . Ütemtelenül . Néha lassabb néha gyorsabb , de amint üzemi hőmérsékletet el èrte ez a hiba is megszűnik és ha le állítom a motort mert megállok , rögtön az első rúgásra indul.

2020. máj. 26. 22:08
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és a gyorsulása az egyenletes ..amint az említett hibák ,már nem jelentkeznek .
2020. máj. 27. 15:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Gyertya milyen színű? Nézted? Őzbarna, fekete, vagy fehér?

Lehet, hogy falsot szív.

2020. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem néztem még mert csak hétvégén fogok.tudni vele foglalkozni . De köszönöm .nagyon segítő kész vagy megy a pipa :)

Azon gondolkodom hogy ha falsot szív akkor azt bemelegedés után már nem csinálja ?

2020. máj. 27. 20:03
 8/8 A kérdező kommentje:
Van egy bontatlan gyertyám hétvégén kicserélem benne
2020. máj. 27. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!