Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt mar valaki igy ? Retteg...

Volt mar valaki igy ? Rettegek már a vezetéstől!!!

Figyelt kérdés

3 vizsgán vagyok túl, de elkezdtem rettegni az egésztől.

Lelki roncs lettem ez miatt, gyomorgorcsel megyek vezetni , nem akarom mar ezt.

Ugyerzem nem vagyok oda illo, keptelen vagyok ra es stb negativ erzesek.

Vb-k es az oktato sikeresen meggyuloltettek velem a vezetest

Es felek.

Volt valaki ilyen helyzetben mar ?

Mit csinaltal ? Stb.

Tudtok valami hasznalhatot mondani ?

Koszi



2020. máj. 13. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De mégis mit parázol? Fogod, azt 3 pedál, egy kormány és mész. Gyakorlással idővel menni fog. Mitől félsz ennyire?
2020. máj. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Váltsál oktatót.
2020. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem kötelező mindenkinek jogosítványt szerezni.

Sőt lehet hogy másokat is megmentessz egy nagy balesettől.

2020. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amíg én vezettem oktatóval utáltam vezetni. Úgy is voltam vele hogy kötelező rossz, kell majd ha munkába akarok menni aztán ennyi, biciklizni úgyis jobb. Majd meglett a jogsim aztán rákaptam. Megszerettem. Elmentem ételfutárkodni mert annyira szeretek vezetni. Szóval megszerettem, lehet majd nálad is hasonló lesz.


Könnyű azt mondani hogy nem kell ráparázni amikor vezetsz, de úgyis rá fog az ember. Próbálj összpontosítani, figyelni, de ne görcsölj rá. Ha az oktató elveszi minden életkedved nem muszáj vele vezetned, válthatsz oktatót.


Mindig nyugtatom azzal is az embereket hogy biztos van valami ismerősöd aki hihetetlenül rosszul vezet, mégis van jogosítványa. Ha neki van neked is lehet, nem? De.


Mellesleg a legprofibb sofőrök is hibáznak vezetés közben, ne aggódj.


Ha szeretnél vezetni, szükséged van rá, csak csináld. Ahogy gyűlik a tapasztalatod egyre jobban fog menni, és pár hónap múlva véletlenül visszagondolsz rá,nem is fogod érteni mi volt ebben az olyan ijesztő.


Röviden: gyakorolj és ne add fel.


Sok sikert és balesetmentes kilométert :)

2020. máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. máj. 16. 10:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon izgulós vagyok, az oktatóm (akire egyébként türelmes, de követel rendesen, csak szépen b@sz le) az első óra után azt mondta, hogy fejben tegyem magam helyre, és ne görcsöljek, mert nem fog így menni. Most is az van, hogy ha nyugodt vagyok, akkor jobban megy, de az új feladatoknál ha elsőre nem megy, vagy váratlan helyzetetnél bestresszelek, akkor katasztrófa. Hozzá kell tennem,összességében elég gyengén megy a vezetés, mondjuk még nem is sokat vezettem:(.

Szóval rohadt nehéz, de valahogy le kellene nyugodni.

És ha az oktatód nem megfelelő, akkor válhatsz is.

Azzal is egyet értek, hogy ha ott ül melletted az oktató, az teljesen más, mintha már egyedül vezetsz majd, ha én kimegyek a párommal gyakorolni(nem forgalomba, hanem pl.parkolásokat), tök nyugodt vagyok és úgy érzem, menni fog ez. Aztán az oktatóval meg nem megy, hibázok, pedig tényleg nem mondhatok róla semmi rosszat. Valakivel nem tudsz kicsit gyakorolni, aki biztatna?

2020. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

15 év balasetmetes vezetés után alkholfogyasztás miatt elvették a jogsimat. -Születésnap, 2, vagy 3 üveg sör.

Pszihológus, vezetésből újra vizsgázni. A vizsgáztató többször csesztetett. Pl. egyirányú utcából balra kanyarodva nem álltam rá teljesen a baloldalon parkoló kocsira. Mondtam, hogy nem szeretném, ha valaki rámnyitná a kocsi ajtaját. Egyébként, ha ráálltam volna, akkor sem fért volna el mellettem még egy kocsi. S még volt 2-3 ilyen megjegyzése.

Nem szerettem volna ilyen oktatót.

2020. jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!