Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AUTÓSZAKÉRTŐK HELP! Első...

AUTÓSZAKÉRTŐK HELP! Első autónak mit vegyek?

Figyelt kérdés
Nagyjából konyítok valamit hozzá, de nem tudok nagyon sok dolgot. Mindenképp dízelt szeretnék venni, max másfél millióig. Leginkább bmw e46/e90-et és Vw passat VI-ot néztem eddig, de szóbajöhet bármi más ami megéri az árát. Mindenképp sedant akarok, de ha találok nagyon jó áron olyan kombit ami tetszik is az is szóba jöhet.

2020. máj. 13. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Felejtsd el hogy prémium autót veszel az eredeti ár 10%-áért.

Vw passat b6?? Elment az eszed? Másfél millióért még a bontóban se kapsz! 2 millióért leharcoltak vannak.. A jobbak 2,5M fölött vannak..

BMW...

Tudni kellene mennyit tettél félre az első szervizre?

"csak dízelt akarok.." miért? Mennyit mennél vele?

"valamit konyitok" nem úgy tűnik.

2020. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Ezért az árért, én egy 1es Octaviát vennék szerintem, kéziváltósat, az megbízhatóbb.

Vagy Honda Accord olyan 2004-2005ből.

2020. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! VW Passat VI nagyon-nagyon a piac aljáról vásároltam. 1.9PD motorral. Eddig nem volt vele semmi bajom. 405e van benne. Rozsdás volt kicsit a kerékjárati íveknél. De szerintem szerencsém volt és kifogtam. Én csak ajánlani tudom. Másfél éves a jogsim, először nekem is 3-as BMW-m volt igaz benzines. Mindenben másabb a passat és nekem azok nagy része pozitívum, csak egyet sajnálok, hogy nem hátúl hajt :D. Ez nagy hajó, jó hosszú, de nem érzem úgy,hogy " nem érzem " a kocsit elöl hátúl. De Ergonomiában a csúcson!
2020. máj. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
A Passat hol nagy hajó? xD
2020. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha neked 4 lengőkaros futómű nem váltja ki belőled azt az érzést akkor te 70 es Challengerekbe, meg chevrolet imapalákba születtél.
2020. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
xD
2020. máj. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elso valaszolo: nagyon el vagy tevedve kishaver, mert ennyi penzert majdnem 7es passatot is kapsz mar. Aposom fel eve vett egy e60 520d-t 200+ ezer km-rel 2 millaba es azota olajcseren kivul semmit nem koltott ra. A bmw nem egyenlo a millios kiadasokkal. Olyat kell venni aminek rendesen vezetve van a szervizkonyve es at is lehet nezetni. 10-15 eves autokat igen is lehet mar az eredeti ar 10-20%-ert venni. 2018-as mercedes s osztaly 50 millioba kerult, mostmar feleannyiert is kapsz pedig csak 2 eves. Akkor szerinted ami 15 eve volt 10 millio az most 3-4? Gondolkozz egy kicsit inkabb meg nezz utana. Amiatt akarok dizelt, mert nem nehany km-res tavra kell az auto, hanem napi 40-50km-re kb.
2020. máj. 15. 01:15
 8/8 A kérdező kommentje:
Tobbieknek koszonom az ertelmes valaszokat <3
2020. máj. 15. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!