Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen megbízható, de méretébe...

Milyen megbízható, de méretében kis autót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Autóvásárláson gondolkodom, és méretben egy renault twingo, vagy annál nem sokkal nagyobb kocsira gondoltam. Ennek oka egyrészt, hogy még nem igazán "érzem" teljesen az autót, így egyelőre nem manővereznék egy nagyobb autóval, másrészt pedig a kocsit csak eseti jelleggel használnám, nem mindennap, és max ketten utaznánk benne.


Köszönöm a válaszokat!



#autó renault twingo #reare
2020. máj. 13. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Toyota Yaris, Honda Jazz
2020. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 D. Brasco ***** válasza:

Ha tetszik a twingo vegyel azt.Teljesen jó gépek,még az első szeriasak is.Mondjuk ott mar figyelni kell a rozsdára,de különösebb drága/nehezen javithato bajuk semmi nincs.

A jazz meg egy teljesen masik méret osztály.

2020. máj. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A Yarist én is néztem a mérete miatt, plusz az az infó él bennem, hogy a japán kocsik alapvetően megbízhatók. Bár nem vagyok egy autós ember szóval nem tudom hogy ez mennyire helytálló így..


Köszi a tippet! :)

2020. máj. 13. 19:00
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát tetszeni nem mondanám hogy tetszik, a legszimpatikusabb a twingo-ban a mérete hogy őszinte legyek. De mivel nem prioritás a kinézet, lehet az lesz belőle. Köszi az infót a javíthatóságáról, hosszú távra terveznék a kocsival :)
2020. máj. 13. 19:01
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Akkor a yarist ajánlom, megbízhatóbb, mint a twingo.
2020. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is a Yarisra szavaznék
2020. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! :)
2020. máj. 14. 08:08
 8/10 A kérdező kommentje:
és amúgy benzines vagy dízeles? (az örök kérdés.. :))
2020. máj. 18. 14:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Benzinest, ugyanis nem sokat fogod használni. Dízelt akkor szoktak venni, amikor naponta mennek minimum 45 km-t.
2020. máj. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
na hát ezt jó tudni :) Köszi!
2020. máj. 18. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!