Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetne így csinálni egy...

Lehetne így csinálni egy "autót" ?

Figyelt kérdés
Kitaláltam egy autót,ami nagyon jó lenne,ha megvalósítható lenne,legalábbis szerintem. Azon,hogy ez mennyire képes,meg működőképes,meg egyebek,arra még én szakmai tudás nélkül nem tudom megadni a választ. Kivel tudnék beszélgetni ilyesmi témáról szerintetek?

2020. máj. 14. 22:48
1 2
 1/17 D. Brasco ***** válasza:
100%
Az ezoteria rovatban valami táltossal vagy látóval.......
2020. máj. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Örülök neki, hogy kitaláltad. Valami konkrét elképzelésed is van?
2020. máj. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Csak ne egy SUV legyen 1.2 dízelmotorral, Tesla hajtással és 10 sebességes automatával.

Ja am ezotéria.

2020. máj. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ujra "föltalálod" a kétmotorral szerelt ezres lépcsőshátú swiftet, menten beugrok a Dunába! :)
2020. máj. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakmai tudás nélkül esélytelen, hogy bármi olyat találtál ki, aminek van gyakorlati haszna, megvalósítható és nem találták már ki előtted évtizedekkel korábban.
2020. máj. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Építeni lehet.

Csak forgalomba helyezni nem.

2020. máj. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom mik a terveid, kicsit nekem ilyen álmodozónak tűnsz.

Egy tervezőprogram mindent elbír. Egy garázsban bármit megépíthetsz a nulláról. Egy 7 kerekű, 4 motoros járművet is, ami szöges gumin gurul. Bármit.

Hogy rendszámot kaphat-e, és forgalomba helyezheted-e? Hála az égnek soha.


De érdekes, hogy megálmodsz valamit, de utána leírod, hogy nincs is szakmai tudásod :D. Mintha én most hirtelen megálmodnék egy űrhajót, anélkül, hogy életemben ültem volna űrhajóban.

2020. máj. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 crudy ***** válasza:
100%
Amikor meg nem volt szakmai tudasom en is kitalaltam sok mindent es volt, hogy utana lattam megvalositva. Az almodozas egyaltalan nem baj, sot jo dolog. Ird le mit talaltal ki es leirjuk, hogy hol a hiba. Ha esetleg nem lesz benne hiba akkor mar csak az marad, hogy nem fogod tudni megvalositani sajnos. De van egy otleted ami mindenkepp jo
2020. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Esetleg, ha leírnád mi az...


De nyilván jobb, mint amit az elmúlt száz évben mérnökök sokasága fejlesztett ki a jelenlegi szintre

2020. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Akit tényleg érdekel,az irjon privátot! :D már mindent "elképzeltem",hogy hogy fog "működni".
2020. máj. 15. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!