Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 év egy 1998-as Audi A6-tal? ...

1 év egy 1998-as Audi A6-tal? Szerintetek kibírom?

Figyelt kérdés

Elfogadtam egy kihívást miben egy Tiptronic váltós Audi A6-ot kell vennem, és legalább egy évig használnom kell.


Azt tudni kell, hogy egyáltalán nem vagyok oda az Audi-kért, a 98-as A6-osért még annyira sem. A kasztnija annyira - egyszerűen csak nem jó. A belseje meg még 'fújabb'.

Az első, amit olvastam, a "NE VEGYEL" címmel volt ellátva. Még láttam vagy három-négy szidást, és utána jöttek az Audi hívők és a fanatikusok. "Soha nincs és nem is lesz jobb autó a földön", "A szörnyeteg 😈".


Azt láttam még, hogy a beslő tér nagyon kopik, amit én például nem várnék egy (elvileg) prémium (de amúgy nem) autómárkától. Kis Vectrám (1999) 10 éve megvan, sehol egy kis kopás rajta.


A tervem (a "kihíváson" kívül) az, hogy a lehető leghamarabb adjam el a 🙂🙂🙂🙂, és abból a pénzből veszek egy autót, egy igazit, egy olyat, ami háromszor jobb, és kényelmesebb (mert már próbáltam A6-ot).


Szerintetek ki fogom bírni?

Nem fog az őrületbe kergetni?


Ez tudom, hogy egy elég furcs kérdés, de na, valakinel ezt is fel kell tenni 😀.


Válaszaitokat kíváncsian várom!



2020. máj. 16. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a 40. napon bádogemberré fogsz változni és az autó szépen beolvaszt magába.
2020. máj. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Én teljesíteném.
2020. máj. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
30%
Napi pistike "kerdes" pipa...
2020. máj. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Doktor bácsi látott mostanában?
2020. máj. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Nehogy az legyen, hogy el sem akarod adni. A málló beltéren kivül az egyik legjobb és legkarakteresebb Audi. Mondjuk a beltér is tulaj függvénye, tudok olyat, aminek 21 év alatt sehol nem kopott meg a belső tere, a gomboknál sem.
2020. máj. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

Egy 20+ éves A6-os mindenképpen egy élmény lesz, de szerintem a leginkább azért, mert jelentős szervizráfordítás nélkül nem fog menni egy évet sem. :D


Aztán persze az is lehet, hogy kifogsz egy jól működő darabot, akkor meg lehet hogy utána el sem adod. De erre én nem sok esélyt látok.

2020. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6/6


Hát nem sikerült kifogni, megvettem, és az eddigi jelek hengerfejre utalnak.

Nem tudom, most mit csináljak vele, mert fődarab hibásan közel nem fogom 800.000-ért eladni 😕 Szerintem örülök ha 150.000-200.000-ért elmegy.

Persze még nem biztos, hogy akkora baj van (leszámítva továbbá, hogy a turbó sem működik). Egyébként ezekkel a bőrülésekkel kényelmes, tetszik, csak hát egyelőre díszként áll az udvaron.

2020. jún. 15. 14:05
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
De.milyen motor?
2020. jún. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!