Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennétek a kezdő...

Milyen autót vennétek a kezdő jogosítványos 18 éves fiatoknak?

Figyelt kérdés

Elsőre szerezte meg a forgalmiját.


Valami maximum 5 milliós verdát szeretnénk neki venni, ami biztonságos, kényelmes és keveset fogyaszt.


2020. máj. 19. 09:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
A kezdő jogosítványos 18 éves fiúnak első autó kell-ig eljutottam, utána az 5 millanal megakadtam. Én 700 ezerért kaptam az első autómat. És ezt nem irigységből mondom, de en nem adnék egy fiatal, tapasztalatlan gyerek alá egyből egy 5 milliós autót. Lattam mar nagyon vaganynak lenni ilyen uj csili vili autoval fiatalokat, kicsit tobbel küldtek meg egy kanyart mint kellett volna, aztán ki is egyenesítették. :) Párom most vett magának ennyiért autót, de már 3 eve vezet.
2020. máj. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
jó neki egy 2-3 100 ezres használt is.
2020. máj. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
200-300*
2020. máj. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
Semmilyet
2020. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Az én a fiamnak 300e ft-ért vettem egy szép állapotú de régi Hondát. Előtte sokat néztük az autókat, mi tetszik neki, milyen az ízlése, mire használná. Fontos ezeket tisztázni, mert később már nem leli benne örömét.

Fontos volt azt is tisztázni, h az autót neki kell üzemben tartani, tankolni, javítani, műszakiztatni, ha esetleg nagyobb kiadás adódik, akkor azt kifizetem. Így ugyanis megbecsüli az autót. Munkatársam is 4 millás autót vett a fiának és most panaszkodik, h nem győzi a szervízt fizetni. Igen, mert a fiacskája tapasztalatlanságából vagy meghúzza az autót, vagy töbkretesz vmit rajta, nem tiszteli az autót.

megtehetném én is, hogy 4 millióért adok a fiamnak autót, de azt ő nem tudja fenntartani. tanulja meg, mivel jár autó tulajdonosnak lenni.

2020. máj. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

Először vennék 200-300.000-ért egy használt autót gyakorlónak.

Aztán 2-3 év múlva, amikor már gyakorlott, jöhetne egy max. 5 millás verda.

2020. máj. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Kezdő autónak nem vennék 5 milliósat, még ha megtehetném se.

Nincs meg a rutin, gyakoroljon egy olcsóbbal szerintem. Nagyon maximum 1 millió lenne a felső határ, de inkább alatta.

2020. máj. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

Mivel elsőre átment a vizsgákon, akkor nagyon ügyes és okos gyerek.

Akkor egy új X 6-ost kell neki venni, azzal tud vagánykodni meg csajozni is.

2020. máj. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Ismerek olyat aki 0 km-es jogsival Cayennet kapott... volt is okozott kára első évben :D komolyra fordítva, kompakt benzinest.
2020. máj. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 D. Brasco ***** válasza:
18%
Kiszúrnád a szemét egy vacak 5millios autoval?!?Nem szégyelled magad??Egy vatta új Bmw 760i alá nem adnám abbol is a long-ot venném......
2020. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!