Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezetési élmény szempontból...

Vezetési élmény szempontból melyik jobb választás?

Figyelt kérdés

Crossover vagy egy honda civic.

Igazából egy Toyota/nissan/suzuki crossoveren gondolkodtam valamint egy Honda civicen


Ugye kétezres benzinest néztem a crossokból és 1.8 a civicből. De mindegy is.


Engem az érdekelne vezetési szempontból mit nyújtanak. Megbízhatóság, stb nem érdekel. Csak egy vélemény, esetleg különbség. Milyen fajta vezetőnek ajánlanátok.


2020. máj. 19. 21:08
 1/8 A kérdező kommentje:

Nem egy kategória a kettő.


De ez a két szöges ellentét tetszik nagyon.

2020. máj. 19. 21:10
 2/8 anonim ***** válasza:
honda civic
2020. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Suzuki sx4 s cross / vitara

És 1.4 turbó benzin motorral.

140 ló. Kemény..

Bír menni.

(tapasztalat)

2020. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
"Vezetési élmény szempontból ...." Igy bekajálni egy szir-szaar reklámszöveget????
2020. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent neked a vezetési élmény? Kanyarokban úttartást, akkor minél alacsonyabb autó. Ha gyorsulást, akkor minél jobb teljesítmény/súly arányú legyen.
2020. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Crossoverekben magasabban ülsz. Nekem ez kellemesebb vezetési élményt jelent. Lassabbnak érzed a tempót, kényelmesebb, kicsit a forgalom felett ülsz. Olyan jó. Mész, fordulsz, elvisz a-ból b-be, és nem akar versenyezni senkivel.

Nekem ez jelent jobb vezetési élményt.

2020. máj. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom egy crossover mégis milyen vezetési élményt nyújthat?

A magas üléspozíciónak vannak előnyei, különösen időskori és kényelmi szempontokból. De kb. ennyi. Cserébe "élvezheted" a magas súlypont okozta hátrányokat

2020. máj. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mégis milyen vezetési élményt szeretnél? Lakott területen belül 50Km/h, országúton max 90Km/h...


Ekkora tempónál nem élményautózás van, hanem közlekedés. (esetleg egy kispolszki ad élményt, mert ezekben a tartományokban is tudsz vele határon menni...)


Szóval felejtsd el ezt a vezetési élmény butaságot.

Az autók közlekedésre valók, a versenyautók pedig élményre. Viszont ahhoz meg pályanapra kell járni. ;)

2020. máj. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!