Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ilyen videókat, hogy merik...

Az ilyen videókat, hogy merik kipublikálni?

Figyelt kérdés

[link]


Igaz már régi videó, de én személy szerint már egy olyan fedélzeti kamerás vidit se mernék megosztani ahol nem álltam meg egy STOP táblánál. Még a végén felnyomnak miatta :D

Ezek meg mennek keresztül kasun mindenen, van egy jelenet vége felé ahol embereket is majdnem elütik, de mégis felteszik. Hogy ússzák meg ezeket? :D

Több ilyen videó is van egyébként a neten, most találtam rá, kb éjfél óta ezeket bámulom, számomra olyan hihetetlen :D



2020. máj. 22. 02:18
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

[link]


Ez se semmi :D

2020. máj. 22. 02:20
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen egyszerű a válasz: Attól hogy feltöltöd? Én is feltölthetném. Attól még nem én szerepelek a videón. Szerinted bárki vissza tudja követni egy ilyen dashcam videó alapján, hogy kié az autó, ki vezette? Egy rendszámot nem tudsz elolvasni. Senki nem foglalkozik ezekkel. Egy random youtube felhasználó feltett egy videót, ahol random emberek parasztkodnak. Felnyomnak? Kit büntetsz meg? Érted remélem.
2020. máj. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Menőnek gondolják magukat és nem félnek tőle.

Az ilyen embereknek van pénzük...

2020. máj. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Egyrészt nem látszik a felvételen sem a kocsi rendszáma sem aki vezeti, másrészt annyi agykapacitásuk van csak, hogy nem gondolnak bele a jogi következményekbe. Reméljük, hogy egy fára forgnak felcsavarodni és nem egy ártatlan ember kocsijára.
2020. máj. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

2010-ben más világ volt. A fedélzeti kamera, mint olyan, nem szolgált bizonyításra, nem vették el senkinek a jogsiját azért, ami volt a fedélzetin.


Másrészt úgy látom, hogy külföldiek, ami 2010-ben szintén nagy akadálya lett volna a büntetésnek.


Harmadrészt: egyáltalán nem beazonosíthatóak, a csatorna senkinek sem a valós neve, és a videóban sem lehet felismerni senkit sem.

2020. máj. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

[link]


Na ebben van rendszám illetve a képüket is megmutatják az elején. Szó szerint belevigyorognak a kamerába :DDDD

2020. máj. 22. 13:29
 7/15 anonim ***** válasza:
Erre megint csak azt tudom mondani: ezek a videók 10-12 évesek, más világ volt akkor :)
2020. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Értem :)
2020. máj. 22. 15:13
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Miért ne tennék fel?
2020. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Brigol20 válasza:
Magyarországon hol vannak vagy voltak ilyen jó utak?!😮🤨😂Eskü érdekel xd Amúgy szerintem is gáz, nem menő az ilyen.. túlzás ez a nagy “lazaság”..
2020. máj. 23. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!