Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha elmegyek egy használt autó...

Ha elmegyek egy használt autó kereskedésben, majd ott elmondom, hogy "ez lesz az első autóm, friss jogsis vagyok, nem értek a kocsihoz... Légyszí ne verjetek át!" és megkérdezem, hogy az elképzeléseim mellé mit ajánlanának, akkor átvernének?

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 13:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég nagy lesz a kísértés, az biztos.
2020. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán , 10 % aki nem a többi lesne és kizavarna . Kered fel a Becsületesneppert . De kereskedelemből nem vennék , csak magánarctól es bevizygaltatnám műhelybe amit fizetnék . Aki nem megy bele akkor sétálok tovább ....
2020. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Használt autót venni általában nem egyedül megy az ember, neked meg nem is szabad(na) egyedül menni...

A fent idézett monológot pedig egyszerűen tilos előadni - úgyis rájönnek, hogy nem értesz az autókhoz, és elég nagy eséllyel ajánl a kereskedő olyan autót, amit "bárkinek" nem tud eladni (ezért ne menj oda egyedül)

2020. máj. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Ez kicsit olyan tátott szájjal a fsz erdőbe esete.
2020. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

#2#

Nem említette a kérdező, milyen autót, és milyen összegből szeretne vásárolni, Becsületesnepper nem nagyon foglalkozik tizenéves, olcsó autók behozatalával (ha a kérdező olyat keres).

Egy használt autónál nem feltétlenül a tökéletest kell keresni, mert olyan nem sok van, de azt fel kell tudni mérni, hogy ár-érték arányban kb hol tart az autó, és ezt nem lehet az eladóra bízni, teljesen mindegy, hogy kereskedő, vagy magánszemély

2020. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi! Na jó, a "légyszi ne verjetek át" részt én is túlzásnak érzem.


#5. És kire bízzam, ha nincs senkim aki ért az autókhoz?

2020. máj. 22. 14:25
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem egy olyan komoly kérés ez!Én amikor tavaly vettem az asszony kocsiját közöltem az emberrel hogyha átbxsz megtalálom.
2020. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
5# Behoz 20on és 30 éves veteránt is !
2020. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Eleve úgy állnak majd az emberhez, hogy "Mi nem vagyunk ilyenek, mit képzel rólunk, mi tökéletesek vagyunk mindenben. Egy 1967-es Kispolszki megfelel?".
2020. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell érteni az autóhoz, lehetsz hozzá totál hülye is.

De én inkább magánszemélynél nézelődnék és olyannál aki megengedi, hogy elvidd egy átvizsgálásra... Ha nem engedi meg akkor ott már valami gebasz van.


Neked ez 10-15e ft-odba fáj de lehet megment egy 300-400ezres kiadástól a vételáron felül.


Ja és persze ha az eladó mondja, hogy "vigyük a haveromhoz, ő autószerelő, átnézi neked ingyen is" akkor fuss :DDDD

2020. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!