Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Drága autó tulajok! Rátok is...

Drága autó tulajok! Rátok is dudálnak ha parkolót kerestek ?

Figyelt kérdés

Kezdem ott, hogy én régi ócska autóval járok.


Napi szinten járok a városba. Tapasztalom, hogy egy ártatlan parkolóhely keresésnél, utas-ki -be szállásért is szól a dudaszó, pedig indexelek, még a garázssoron is használom az irányjelzőt.


Amikor mással megyek, mondjuk akár egy ML Mercivel ami a haveromé , Ő olyan feledékeny, kapkod, de soha egy dudálást nem kapott még zöldnél sem amikor nem indul el, én meg már piros-sargánál kapom a kürtöt.


Ti , hogy látjátok?



2020. máj. 23. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Még sosem dudáltak rám, bár nem is allok neki olyan parkolóhelyre betolatni, amivel feltarthatom forgalmat
2020. máj. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor sokáig kereshetsz parkolót manapság.
2020. máj. 23. 12:33
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem igazán
2020. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem nagyon dudálnak rám se parkoló keresésnél se akkor ha lassabban megyek a kelleténél mert egy ismerősömet fel akarom venni éppen. előzni kitudnak ha biztonságosan véghez vihető, ha nem akkor várnak türelmesen. Indokolatlanul nem tartok fel senkit indexet használom ha ilyen dolgaim vannak.

Teljesen átlagos autóm van semmi extra, nem új, nem túl öreg, ne agyon kopott romhalmaz stb... Nem volt rá példa hogy dudáltak meg türelmetlenkedtek mögöttem ha parkolót kerestem még Budapest kellős közepén sem, pedig ott azért illik haladni meg nagyon nem lehetett pepecselni, de szépen kivárták ameddig beparkolok párhuzamosan egy olyan helyre ahova éppen hogy befértem így elég lassan ment, de kivárták pedig álltak mögöttem jó sokan, de nem volt semmi, látták hogy mit akarok, szépen kivárták. Aki tudott kikerült.

Nagyvárosba ahol lakom napi szinten parkolok párhuzamosan sajnos keresni is kell a helyet, nem szoktak ledudálni, szépen kivárják. Azon az útszakaszon nem is nagyon lehet haladni normálisan leginkább az úthibák miatt amit most fognak végre valahára megcsinálni.

2020. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Parkoláskor még nem dudáltak rám, de minden másért szinte minden napos. Ha nem jogos, nem kell vele foglalkozni! Sok az idegbeteg ember...

Nekem egy 2 éves elég jól felszerelt biturbós autóm van, de ez nem igazán hat meg senkit. Pl dudáltak le már azért, mert a stop táblánál egyáltalán lassítani merészeltem. A kedvenc esetem, mikor piros lámpánál álltam a belső sávban. A külsőben kigyulladt a "Busz" feliratú kiegészítő lámpa így a mellettem álló busz szépen el is indult. Én személyautóval a piros lámpa előtt továbbra is várom a soromat. Erre a mögöttem lévő beletenyerel a dudába és hosszú másodpercekig nyomja, a tükörben látom, hogy hadonászik, tombol az autóba. Én meg csak néztem ki a fejemből, hogy mi a gondja. Zöldre váltáakor elindultam ő meg csikorgó kerekekkel dupla záróvonal mellett előzött ki.

Sajnos rengeteg vezetésre és közösségi közlekedésre alkalmatlan idegrendszerű ember közlekedik nap mint nap az utakon.

2020. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

Rám napi szinten dudálnak.

A munkahelyem a főút mellett van, egy nap többször kell ingáznom.

Nagyon szűk a kapubeálló, ezért mindig tolatva állok be az udvarba.

Igen, kb max fél percre fel kell tartanom a forgalmat, maximum, attól függően melyik irányból érkezem, v meg kell e várnom a gyalogosokat a járdán stb.

Marha idegesítő, lélekben már az összest kivágtam volna a kocsiból. Lassan 3 éve igy dolgozok, ez napiszintü...

2020. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
A baj veled van, mert rám a nyomoréknak tartott Renault Thaliával se dudálnak le sosem.
2020. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyénfüggő szerintem, hogy éppen egy idegbeteg sofőr jön-e utánad vagy sem.
2020. máj. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
A dudálás nem az autónak szól hanem a sofőrnek...
2020. máj. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!