Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw golf2 1.6gtd vagy 1.8gti...

Vw golf2 1.6gtd vagy 1.8gti Ti melyiket ajanlanátok? Tapasztalat sokat segit első sorban tapasztaltak írjanak

Figyelt kérdés
Sziasztok imádom a veterán autókat és nézegettem ilyeneket hogy trabant kis polski,meg tetszenek a sport autok is 350z pl de a veteránok mégis közelebb álnak és emiatt mondták hogy hát a trabant a ami világba és a 2-es golfot mondták hogy ami még másabb mint egy trabant és a fent emlitetteket el kezdtem nézni mert rá nézésre van benne sportosság és veterán feeling is 21/f első autó lenne

2020. máj. 23. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Második, hobbi autónak miért ne.

Szerintem felesleges azon filozofálni, hogy melyik volt jobb anno. Azt nézd, hogy neked melyik a szimpatikusabb, aztán olyanból kell keresni jót. De nem akarlak elkeseríteni, nem lesz könnyű

2020. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hobbi napi
2020. jún. 9. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Gtd mindenképpen. A világból kimegy, ezeket ráadásul még régen rendesen fel is újították, mert hosszútávra terveztek vele alacsony fogyasztásuk miatt. A gti már megjelenése óta széthajtásra vettèk, már a 2000es években is csak agyonhajtott szenetek voltak. Főként azért is, mert megjelentek a jóval nagyobb teljesítményű, alacsonyabb fogyasztású autók. Persze foghatsz ki belőle jót. A gtd is öreg, legalább egy motorfelújításon át kellett essen. De még mindig olcsóbb és könnyebb hozzá alkatrészt beszerezni.
2020. jún. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!