Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kettőstömegű lendkereket...

Kettőstömegű lendkereket újított már fel valaki ?

Figyelt kérdés

Érdemes felújítatni?

Aki csinálta vagy, csináltatta meg van vele elégedve?


2020. máj. 24. 14:23
A kérdező szavazást indított:
Érdemes
Nemérdemes
19 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

A kettős tömegű lendkerék nem felújítható. Azt csak cserélni lehet újra. Általában érdemes kuplungot is cserélni, kettőstömegű cseréjekor.

Sajnos nekem is cserélni kell. Nagyon megkell nézni hol veszed, mert nagyon változó árban van. Valahol akár a dupláját is elkérik mint máshol. Az opelembe 180ezer a kettős tömegű, kuplungal együtt és 45ezer a munkadíj.

2020. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam ez a kérdés 7 éve volt aktuális. Kompletten cseréltetni akartam, nem nagyon bízok az ilyen felújított alkatrészekben. De végül is a szerelőm (ráadásul márkaszervizben) rábeszélt a felújításra. Így a gyári lett felújítva, az került vissza. Természetes a kuplung (tárcsa, szerkezet, kinyomócsapágy) is cserélve lett.

Ugyan ez az autóm most is megvan. 7 év és 110.000 km elteltével semmi gond nincs a lendkerékkel. Szóval így utólag mégis jó döntés volt a felújítás.

Amit leírtam nem állásfoglalás, csak a saját tapasztalatomat írtam le.

2020. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Ezt nem lehet felújítani. Ugyan is szétszedni sem lehet. Kidobod és beteszed az újat. A szerelő vagy átvert, vagy rosszul értetted amit mondott.
2020. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as. ha ez nekem szólt: Akkor megkérem, hogy "verjen át" még és a felújítás árába adja a vadi új alkatrészeket! :) Bár nem tudom ez neki mért lenne üzlet... 18 éve járok hozzá nem egy autómmal, sose volt rá panaszom. A felújításról számlát, garanciát kaptam és azóta sincs vele semmi gond.

Ahhoz képest hogy "nem lehet felújítani", ha rákeresel a neten, rengeteg cég van, akik ezzel foglalkoznak.

2020. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jó hallani, h valakinek bevált a felújított.

130e ft ajánlatot kaptam felújításra,+45e a szerelés +90e kuplung.

Vadi új az 745ezer +90ezer kuplungszett +45e szerelés lenne a legolcsóbb... Gyári az 1.1 m lenne a kettős + ugye itt is a szerelés 45 és a kuplungszett 90. Nekem nagyon nagy a diferencia (benzines DMF-nél)

2020. máj. 24. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!