Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyobb turbó lehetséges?

Nagyobb turbó lehetséges?

Figyelt kérdés

Audi A4 Sedan az alany. 1996 os kiadású 1Z motorkód. Azt hallottam, hogy a 1749 VA turbó kevés átalakítással beszerelhető. Ezek mellé szeretnék 0.26 csúcsokat. Viszont tudom hogy össze kell hangolni a motorral. Megkérdeztem néhány chippes embert mindegyik aztmondta hogy a belső map sensor miatt necces. Nem akarom tovább húzni a motort, a turbó és a csúcsok hangolódjanak a motorral és kész. Miért van mindenki fennakadva a map sensoron?

Köszönöm a segítő válaszokat!



2020. máj. 28. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert a map szenzor miatt nem tud majd az egész müködni. Kell bele egy 3baros map szenzor, aztán jó lesz. Filléres dolog, azt hiszem 20 ezer körül van.
2020. máj. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mekkorát dobna ez az átalakítás a 90 ló mellé? Elmondások szerint ha nem chippeltetek csak összeiratom ezeket, 150 lóerő a minimum. Erősen k~tlem ezt. Vagy tévedek?
2020. máj. 28. 11:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát a 1749va az kb. 160 ló fölött meghal, szóval sokkal többet nem nagyon bír mint 150 ló. Egy 1749vb turbóval jobban járnál, azzal 180 lóra bőven jó vagy.
2020. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!