Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért tart a haverom BMWs...

Miért tart a haverom BMWs gyökérnek ha nincs is BMWm?

Figyelt kérdés
Igaz tudja van pénzem használt autóra 1 milla forint és mindig azt mondom nem veszek szart, mert nekem csak BMW kell majd. Viszont ennyiért még nem adnak jót.

2020. máj. 28. 12:12
 1/10 Sunshinedoll ***** válasza:
67%
Mert kocsid nincs, de a mentalitásod olyan :D Gondolomén.
2020. máj. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Azaz, mert az arc már megvan hozzá jó előre!
2020. máj. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom ezt a velős beszélgetést a homokozóba folytattátok le.
2020. máj. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Ha BMW-t veszel, akkor szart veszel. Nincs mit szépíteni ezen.

Újonnan úgyse veszed meg, használtan meg szinte mindegyiknek ki van már hajtva a bele, akármit mondanak.

Látatlanban igazat adok a haverodnak.

2020. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 D. Brasco ***** válasza:
78%
Mert még autód ssincs de már egy gyökszi vagy
2020. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Remélem arra is lesz pénzed hogy fenntartsd, mert az kerül sokba, nem az hogy megveszed.
2020. máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert már benn vagy ebbe a nekem csak iylen márka kell és kész kategóriában.
2020. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

Egy tanult, értelmes embernek is más a véleménye és egy átlagembernek is.

Egy mérnök véleménye a témáról:

https://www.youtube.com/watch?v=22M_Xoqq1yg

Én is azt figyeltem meg, hogy tanultabb emberek nem külsőségek alapján ítélik meg a többi embert (ismerek egyetemet végzett BMW tulajdonosokat is, na de nekik van pénzük a javíttatására).


A vér-BMW-seket én sem szeretem, de mondjuk úgy, nem is őket, hanem a hozzáállásukat. Mit értek a vér-BMW-s alatt? Nem azt, amelyiknek a BMW a kedvence. Ugyanúgy vannak olyanok, akiknek egy másik márka a kedvencük és csak azt vennének. Ha megfigyeled, minden márka máshogy rendezi el a kezelőszerveket, az üléseket, a súlyeloszlásra, az irányíthatóságra mésképpen figyel. Ez egy olyan dolog, hogy kinek mi áll kézre, kinek mi jön be.

Ezzel nincs baj.

Az a vér-BMW-s, amelyik még a többi BMW-st is lenézi és okoskodik, hogy a többi autó szar és még a BMW-kből is csak az xy motorkódú a jó és a töbi egy szar. De ugyanígy voltak, vagy vannak vér-hondások, vér-VW-sek, vér-audisok, vér-alfások és ugyanolyan idegesítőek.


BMW-s gyökérséghez két dolog kell: Egy BMW és hogy gyökér legyél. Ha csak BMW-d lesz, akkor BMW-s leszel. Ha gyökér vagy, akkor csak gyökér leszel (de ne legyél gyökér, mert éppen elég gyökér van így is attól függetlenül, hogy milyen autója van, vagy hogy van-e egyáltalán autója).

2020. júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Az ilyen "nemveszekszarrrt" emberek szoktak megvenni húszdéket, meg háromtizenhatosokat, hogy aztán feszítsenek a vegyesbolt előtt. :D
2020. júl. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%
Mondjuk engem nem zavarnak, amíg nem a parkolóhelyemre állnak, vagy nem állnak az utamba. Ha meg oda áll ahol zavar, lehet akármilyen autója, elküldöm a jó édes... a pokolba.
2020. júl. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!