Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha átmentem Kresz vizsgán nem...

Ha átmentem Kresz vizsgán nem lesz belőle baj , hogy azonnal nem tudok vezetési órákat venni?

Figyelt kérdés
Ma sikeresen átmentem kresz visgán viszont vezetni leghamarabb csak két hét múlva tudnék. Elég akkor bemennem az autósiskolához vagy most jelezzem? Úgy tudom emailbe értesítik őket, hogy átmentem.
2020. máj. 28. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond, nem kell azonnal kezdeni! Ez még nagyon rövid idő.
2020. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem baj. Azt hiszem, két éved van befejezni a vizsga után. Esetleg szólhatsz a sulidnak, ártani nem árt.


Amúgy én, amikor ilyesmi helyzetbe kerülök, a biztonságosabb utat választom. Egyszerűbb és biztosabb, mimt gyakorikerdeseken várni a választ :)

2020. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Választottál már oktatót? Mert innentől már csak az ő időbeosztásától függ az, hogy mikor vezetsz.
2020. máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az oktatóval kell megbeszélni, nekem júniusban lett meg a kresz, de mondta az oktató, hogyha mindenképpen nála akarok vezetni, akkor októbernél előbb nem tudok kezdeni. De őt dicsérték a legjobban, meg osztálytársam apja volt, úgyhogy vártam, amíg lett hely nála.
2020. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anno nekünk úgy volt, hogy az utolsó órán odaadták az oktatók listáját, és fel kellett valamelyikhez iratkoznunk.
2020. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vedd fel a kapcsolatot az oktatóval és egyeztesd le vele.

Sok iskolánál így is hosszú heteket kell várni szabad oktatóra, szóval minél előbb lépsz, annál jobb.

2020. máj. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha 20 év alatti vagy, menj be az autósuliba, mert 25 ezret visszalehet igényelni a sikeres KRESZ vizsga esetén (B kategória), ott majd adnak nyomtatványt valószínűleg.


De amúgy igen, az oktatóktól érdemes körülkérdezni, és időpontot egyeztetni az egyikükkel, mert a várólista hosszú lehet, jobb minél előbb "bejelentkezni".

2020. máj. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!