Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ciki ha az ember nem vezet...

Ciki ha az ember nem vezet gyorsan?

Figyelt kérdés
Egy lány akivel egy helyen dolgozunk egyszerre mentünk autóval, egy kereszteződésnél elsőbbsége volt velem szemben, látta hogy elengedem. Erre elkezdett őrült mód hajtani, kb 2 hónapja van meg a jogosítványa, nekem kb nekem 5 éve, ez nem jelent semmit vezezhet jobban. Erdős kanyargós kátyús útszakaszon én kb 80al mentem, ő szerintem súrolta a 100at. Kíváncsi lennék hogy azt gondolja hogy ő milyen menő velem szemben? Több súrlódás van köztünk azt gondolom ő meg akarja mutatni hogy ő milyen jó...
2020. máj. 28. 12:31
 1/8 Wadmalac ***** válasza:
100%

"azt gondolom ő meg akarja mutatni hogy ő milyen jó..."

És biztos csini sminkje lesz a koporsóban.


Amúgy friss jogsisoknál gyakran van ilyen időszak, amikor már rutinosnak érzik magukat, elkezdenek pengeélen hajtani.

Szerencsés esetben kis megijedés megneveli őket, pech esetén konyec.


"Erdős kanyargós kátyús útszakaszon én kb 80al mentem"

Innen nem tudom felmérni, hogy ez sok vagy kevés, de reálisnak hangzik.


Amikor teljesen jó úton, egyenesben, 90-es korlátozásnál valaki 60-70-nel tötymörög, olyankor én is gyakran a pokolba kívánom. De ha az útviszonyok kevesebbet mondanak biztosnak, mint a korlátozás, akkor az a mérvadó.


Nem látom okát a kérdés tartalmán bármit lelkizni.

Le kell xarni és továbbra is megmaradni óvatosnak.

2020. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem lelkizés miatt írtam ki a kérdésemet csak úgy éreztem milyen ciki már... nagyon sokat vezetek, és többször volt rá eset hogy akár egy ütközés is lehetett volna a tét, ráadásul ezen az útszakaszon sokszor állatok mennek át az úton. Engem nem érdekel a vagánykodás igazából nekem amikor gyorsan mentem az elején míg nem volt gyerekem tesóm mellettem akkor azt mondta hogy a hulye is tudja nyomni a gázt, ez sokszor jut eszembe
2020. máj. 28. 12:48
 3/8 Wadmalac ***** válasza:
83%

"csak úgy éreztem milyen ciki már"

Vagyis lelkiztél rajta. :D

Fogalomdefiníciós eltérések. :D

2020. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Annyira gyerekes ez az egész kérdés meg maga a felvetés, hogy képes vagy erre a 0 tartalmú dologra diskurzust indítani. Ha ő menőségből hajt gyorsabban ugyanolyan idióta, mint te aki meg a másik autóban ezen tépelődik hogy miért megy valaki 20al többel mint ő.
2020. máj. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha ennyire fontos dolog ez számodra, hogy képes voltál kérdést kiírni róla, szerintem egyszerűbb odamenni az adott személyhez és tőle megkérdezni, nem pedig vadidegenektől megerősítést várni. A komplexusaidon is úgy tudsz túllendülni, hogy kilépsz a komfort zónádból.
2020. máj. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Éretlen kis hülye az a lány még. Kerüld el nagy ívben, főleg ha autóval van. Majd idővel benő a feje lágya.
2020. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem ciki.
2020. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most mit akarsz? Mindenki csinál ilyet, mikor együtt mennek (apám emiatt nem engedte, hogy konvojban induljunk el a haverokkal, legalábbis nem tudott róla). Odaléphettél volna te is egy kicsit, szórakozás az egész.
2020. máj. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!